• Informacje na temat:

  niskie polskie aktorki

Artykuły na temat: niskie polskie aktorki
 • "Klasa na obcasach": Polscy maturzyści, problemy z USA

  Pomysł sam w sobie był dobry: opowiedzieć historię o polskiej szkole, do której trafiają wybitni w różnych dziedzinach uczniowie. Oczywiście, nie mówimy tu o kujonach - "Klasa..." składała się(...). Młodzi pisarze chyba jednak trochę koloryzowali, bo to, co zobaczyliśmy na ekranie wcale nie przypominało realiów polskiej szkoły. Problemy, z jakimi borykali się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele...

 • "Dwa dni, jedna noc" : Jedenaste - nie proś

  "Dwa dni, jedna noc" to przykład europejskiego kina artystycznego będącego reakcją na niedawny kryzys ekonomiczny. Temat niełatwy, a film w całości oparty na barkach Marion Cotillard, aktorki mającej taką samą rzeszę fanów, co zagorzałych przeciwników. A jednak - udało się!

 • Tyle się zarabia w polskiej telewizji!

  ...brak propozycji serialowych i niskie stawki. Za sam udział w "Prawie Agaty" zgarnia 7 tysięcy złotych. A to niejedyny serial, w którym gra. Kora (66 l.) to prawdziwa rekordzistka tego rankingu. Za(...) sens! Musiał ma zaledwie 18 lat, a zarobków może pozazdrościć mu prawie każdy jego rówieśnik. Dzienna stawka "polskiego Biebera" w serialu "Rodzinka.pl" to bagatela 5 tysięcy złotych. Drugie tyle...

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • "Drogi wolności": Katarzyna Zawadzka była o krok od zostania... Miss Polski!

  ...świetnej aktorki, która ma wielkie szczęście do ciekawych ról. Jest bardzo zadowolona z tego, jak potoczyło się jej życie.  

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • Danuta Szaflarska kończy 100 lat. Dostanie dodatek do emerytury!

  Danuta Szaflarska 6 lutego kończy 100 lat (w dokumentach błędna data 20 lutego). Urzędnicy postanowili uhonorować ją, przyznając dodatek do niskiej emerytury.

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Maria Winiarska i Wiktor Zborowski świętują rocznicę ślubu. "Chcę mu zrobić niespodziankę"

  Wielka radość w domu polskiej pary. Ostatnio Wiktor Zborowski (68 l.) i Maria Winiarska (67 l.) świętowali rocznicę ślubu. Po tylu latach wciąż lubią się zaskakiwać. Jaki prezent przyszykowała dla męża żona?

 • Catherine Zeta-Jones: Aktorka po przejściach

  Catherine Zeta-Jones przebojem wdarła się w tym roku na ekrany polskich kin. W tej chwili wyświetlane są dwa filmy z udziałem aktorki, a czeka nas jeszcze jedna premiera. Życie gwiazdy to jednak nie tylko sława. Zeta-Jones dobrze zna smak porażki.

Wideo na temat: niskie polskie aktorki
 • Beata Tyszkiewicz: każda dama pije, pali i przeklina

  się w postacie arystokratek, m.in. w filmie „Popioły”, „Lalka”, „Luizjana” i „Vabank II”. Zyskała przydomek pierwszej damy polskiego kina, a media wielokrotnie zachwycały się jej arystokratycznym

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...