• Informacje na temat:

  niskie temperatury

Artykuły na temat: niskie temperatury
 • Ewa Błaszczyk: Wiem, że Ola mnie słyszy

  ...w saunie. Zawsze jest mi zimno, mam niskie ciśnienie, więc lubię się ogrzać. Sauna to moja ekstrawagancja. Czasem uda mi się gdzieś na tydzień wyskoczyć. Ale zawsze jestem pod telefonem. Stworzyła pani(...) temperatury. Może nie mam łaski wiary, ale mam wolę, żeby wierzyć. Codziennie rano, od nowa. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Kasia Adamik o serialu "Wataha"

  W niedzielę, 12 października, odbyła się premiera pierwszej oryginalnej produkcji HBO Polska "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W rolach głównych występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska i Aleksandra Popławska.

 • "Ranczo": Marta Chodorowska nadopiekuńczą mamusią?

  ...teraz" - mówi Chodorowska. Co więcej, jak się okazuje aktorce na wyjście z dzieckiem nie straszne nawet niskie temperatury. "Mój syn bardzo dużo czasu spędza na dworze. Kiedy robi się zimniej...

 • Dokumenty na 15. Festiwalu Filmu Niemego

  W dniach 4-7 grudnia w Kinie Pod Baranami odbędzie się 15. jubileuszowa edycja Festiwalu Filmu Niemego pod hasłem "Obrazy rzeczywistości". Krakowska impreza to niecodzienne wydarzenie muzyczno-filmowe, które przypomina lata świetności kina niemego i dowodzi, że współczesna publiczność chce je odkrywać na nowo.

 • "M jak miłość": Kuba wróci do serialu?

  ...uprawiać sportu i wciąż szuka nowych dyscyplin. Od lat jest wierny bieganiu i nawet niskie temperatury nie mogą go zniechęcić do tej aktywności. Gdy spadnie śnieg, oddaje się białemu szaleństwu na...

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • Maślak zdradza swój sposób na mroźne dni! "Ciepłe kapcie i kakao"

  Celebryta Maślak dzieli się ze światem kolejnymi cennymi radami. Naprawdę nie zdaje sobie sprawy, że jest żenujący?

 • Zmarznięta Siouxsie Sioux

  Aż trzykrotnie na scenie w San Francisco pojawiała się Siouxsie Sioux, była liderka cenionej w latach 80. angielskiej grupy Siouxsie And The Banshees. Jednak bynajmniej nie chodziło o bisy. Po prostu wokalistce przeszkadzała zbyt niska temperatura panująca w hali "Warfield Theatre" i w ten sposób próbowała wymusić poprawę warunków pracy.

 • "Pierwsza miłość": Do dwóch razy sztuka!

  Kilka nie temu część bohaterów serialu wybrała się do Zakopanego. A tam, na naszych oczach, Marysia i Michał wreszcie powiedzieli sobie „tak”!

 • "Pomiędzy przebojowością a surowością"

  Po podpisaniu umowy z Polskim Radiem i wydaniu "Terrormansu" Muchy wreszcie przestały być "najgorętszym zespołem bez kontraktu". Na szczęście po tym wydarzeniu temperatura nie opadła, a to wszystko za sprawą bardzo udanego albumu. Polski debiut 2007 roku? Dlaczego nie? Z Piotrem Maciejewskim (bas, klawisze) rozmawiał Artur Wróblewski.

Zdjęcia na temat: niskie temperatury
 • Pamela Anderson
Wideo na temat: niskie temperatury
 • Beata Tyszkiewicz: każda dama pije, pali i przeklina

  Zdaniem Beaty Tyszkiewicz bycie damą nie musi oznaczać rezygnacji z alkoholu ani papierosów. Sama chętnie pije whisky lub czystą, schłodzoną wódkę. Zdarza się jej także zabierać na przyjęcia piersiówkę z ulubionym alkoholem. Beata Tyszkiewicz jest córką Krzysztofa Marii Tyszkiewicza, pochodzi więc z rodziny hrabiowskiej, pieczętującej się herbem Leliwa. Na dużym ekranie wielokrotnie wcielała się w postacie arystokratek, m.in. w filmie „Popioły”, „Lalka”, „Luizjana” i „Vabank II”. Zyskała...

 • Udręczeni

  Film "Udręczeni" opowiada opartą na faktach, mrożącą krew w żyłach historię spotkania pewnej rodziny z mrocznymi siłami nadprzyrodzonymi. Kiedy rodzina Campbellów przeprowadza się do Connecticut, niebawem dowiaduje się, że ich uroczy, wiktoriański dom ma mroczną przeszłość. Ich życie zamienia się w koszmar, a zło celuje w ich nastoletniego syna. Historia Stanów Zjednoczonych roi się od duchów. Najwięcej opowieści o nawiedzonych domach i legend o złośliwych zmarłych krąży na terenie Nowej...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

Dyskusje na temat: niskie temperatury
 • Re: Boże Narodzenie na Florydzie

  Mieszkam na Florydzie. Palmy rzeczywiście są, ale temperatury niskie. Obecnie noszę płaszcz, który nosiłabym teraz w Polsce. Temperatury sa bliskie lub równe zeru Celsjusza, a zimno dotkliwe jest głównie dlatego, ze róznica temperatur między dniem a nocą jest spora.