• Informacje na temat:

  niskie wyniki

Artykuły na temat: niskie wyniki
 • "Wesołowska i mediatorzy" z bardzo marnymi wynikami oglądalności

  Nowe seriale paradokumentalne stacji Polsat i TVN, czyli "Poznaj swoje prawa" i '"Wesołowska i mediatorzy", osiągają bardzo niskie wyniki oglądalności.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • "Aż po sufit": Przyczyną niskiej oglądalności serialu był błąd techniczny

  Aktor nie uważa, że jest winny porażki serialu „Aż po sufit!”. Jego zdaniem serial spodobał się widzom, a niska oglądalność to efekt decyzji stacji TVN o emisji serialu zarówno w telewizji, jak i na platformie TVN Player. Pazura uważa, że większość widzów wybrała platformę.

 • Przebój Roku 2014 RMF FM: Najlepsza Indila

  Sprawdź szczegółowe wyniki tradycyjnego plebiscytu Przebój Roku w RMF FM. Tym razem Bednarka wyprzedziła pochodząca z Francji wokalistka Indila.

 • Niska oglądalność "House of Cards" w Ale kino+

  Średnia oglądalność  8 pierwszych odcinków "House of Cards" wyniosła 17,1 tys. widzów. Dało to kanałowi Ale kino+ 0,13 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów i tylko 0,04 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Produkcja notuje niższe wyniki od średnich dobowych udziałów tej stacji. Drugi sezon “House of Cards" mogliśmy wcześniej  oglądać...

 • Beyonce ponownie najlepsza

  Beyonce utrzymała prowadzenie na liście najpopularniejszych albumów na świecie. Wyniki sprzedaży wciąż są jednak dramatycznie niskie.

 • Okazuje się, że widzowie nie do końca zgadzają się z wynikiem finału 5. edycji programu "Top Model".

 • Kajdan Jibbsa wisi nisko

  "Jestem gotowy, aby wpuścić trochę świeżego powietrza do gry, jako dzieciak w tym biznesie" - mówi Jibbs, niedoszły bokser i obiecujący raper.

 • "Żywe trupy": Serial znowu osiąga wysokie wyniki oglądalności

  Widzowie w Stanach Zjednoczonych naprawdę uwielbiają "Żywe trupy". Oglądalność pierwszego odcinka siódmego sezonu znowu przerosła oczekiwania.

 • Rod Stewart bez wytwórni?

  Wygląda na to, że wytwórnia Atlantic zakończy współpracę ze swoim słynnym podopiecznym, Szkotem Rodem Stewartem. Powodem są skandalicznie niskie wyniki sprzedaży jego ostatniego albumu i słabe zainteresowanie nowym singlem.

Zdjęcia na temat: niskie wyniki
Wideo na temat: niskie wyniki
 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Hej, skarbie

  Zdobywca trzech nagród na festiwalu Sundance w 2009 roku, w tym nagrody Grand Prix i nagrody publiczności, "Hej, skarbie" Lee Danielsa to ekscytujący, szczery i pełen nadziei film o zdolności jednostki do przezwyciężania słabości. Osadzony w realiach roku 1987 opowiada historię Claireece "Precious" Jones (Gabourey Sidibe) - osamotnionej szesnastolatki, po raz drugi w ciąży z ciągle nieobecnym ojcem, wykorzystywanej przez okrutną matkę (Mo'Nique). Szkoła to istny świat chaosu, w którym...

 • Alfabet

  98% dzieci po urodzeniu ma wysokie IQ, ale po ukończeniu szkoły zaledwie 2% z nich osiąga takie same wyniki. Wszystkiemu winna jest przesadnie ustandaryzowana edukacja, oparta na współzawodnictwie i wymiernych ocenach, która zabija dziecięcą kreatywność i wyobraźnię, ucząc szablonowego sposobu myślenia. Film pokazuje, w jaki sposób współczesny system edukacji determinuje nasz sposób patrzenia na świat i kształtuje naszą osobowość. Dolina Śmierci jest w filmie metaforą. W tym najbardziej...

Dyskusje na temat: niskie wyniki