• Informacje na temat:

  nogi alicia keys

Artykuły na temat: nogi alicia keys
 • Beyonce właśnie rodzi?

  Manhattanie został postawiony na nogi - pielęgniarki i ochronę poinformowano, że będą opiekować się bardzo prominentną klientką. Chodzą słuchy, że na czas porodu Beyonce zarezerwowała dla siebie pół piętra szpitala. Wcześniej w tym samym miejscu rodziła inna znana wokalistka, Alicia Keys.

 • Występ tercetu Alicia Keys, Gwen Stefani i Missy Elliott będzie jedną z największych atrakcji ceremonii wręczenia nagród Brit Awards, odbywającej się we wtorek, 17 lutego, w Londynie. Trzy panie wykonają wspólnie utwór "Kiss" autorstwa Prince'a. Z udziału w gali w ostatniej chwili wycofał się raper Dizzee Rascal.

 • Film Szumowskiej w Toronto

  "33 sceny z życia" Małgorzaty Szumowskiej zostaną pokazane na festiwalu filmowym w Toronto. Najnowszy film autorki "Ono" z Julią Jentsch ("Sophie Sholl - ostatnie dni") oraz Maciejem Stuhrem to historia 33-letniej artystki, której życie w ciągu jednego roku wywraca się do gry nogami.

 • MTV EMA: Na czerwonym dywanie

  W czwartek, 3 listopada, o godzinie 21. w Lizbonie rozpocznie się ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards. Tuż przed rozpoczęciem ceremonii, prezenterzy MTV przepytywali na czerwonym dywanie gwiazdy, które pojawiły się w stolicy Portugalii.

 • "Seks nie jest najważniejszy"

  Craig David, cudowne dziecko brytyjskiej muzyki soul, zadebiutował w wieku 18 lat albumem "Born To Do It" (2000), który sprzedał się na świecie w nakładzie ponad 7 milionów egzemplarzy i spotkał się z uznaniem także po drugiej stronie Atlantyku. Wydana dwa lata później płyta "Slicker Than Average" reklamowana była jako zestaw piosenek, które pozwalają "poznać Craiga trochę bliżej nie tylko jako muzyka, ale również jako człowieka". W nagraniu "Rise & Fall" (z loopem zaczerpniętym z przeboju...