• Informacje na temat:

  nogi celebrytek

Artykuły na temat: nogi celebrytek
 • Anna Lewandowska w ogniu krytyki! Ma nogi jak piłkarz!?

  ...skomentowanie stylu polskich celebrytek. Żona piłkarza była jedną z ocenianych pań i trzeba przyznać, że mocno się jej dostało! Dawid Woliński zaczął od krytyki jej nóg, które jego zdaniem są zbyt masywne! "Ona jest sportsmenką i ma umięśnione nogi, szczególnie rozbudowane mięśnie ud. Każda miniówa robi z niej piłkarza" - szydził projektant. Swoje trzy grosze postanowiła wtrącić też była...

 • "Sputnik nad Polską": Przyznano nagrody

  "Jak mam na imię", wyreżyserowaną przez Niginę Sajfułłajewą historię o kobietach, uhonorowano Grand Prix 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Wśród laureatów są też twórcy filmów "Dureń", "Gwiazda", "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna".

 • Kate Rozz pochwaliła się długimi nogami!

  Kate Rozz (38 l.) opublikowała dość śmiałe zdjęcie, na którym prezentuje swoją idealną sylwetkę.

 • Patty: Nie jestem celebrytką

  Pamiętny występ w "Dzień Dobry TVN" sprawił, że o wokalistce Patty zrobiło się głośno. "To była bardzo dobra forma promocji" - mówi.

 • Gosia Rozenek-Majdan na ramówce TVN. Z gołymi nogami!

  Gosia Rozenek-Majdan (??) na prezentacji wiosennej ramówki TVN była jednym z najbardziej wyczekiwanych VIP-ów. Przed fotoreporterami celebrytka stawiła się w puchowej kurtce i, mimo trzaskającego mrozu, z gołymi nogami i w szmacianych butach bez palców. Mamy nadzieję, że nie przeziębiła pęcherza!

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!

 • Ciężarna Olga Kalicka w odważnej kreacji! Co za nogi!

  ...w czarnej sukni, która odsłaniała jej zgrabne nogi. Mimo starań nie udało się jednak zasłonić sporego brzuszka Olgi. Trzeba przyznać, że przyszła mama wygląda kwitnąco!

 • Zmarnowany talent Edyty Górniak

  Jak to się stało, że najbardziej utalentowana polska wokalistka po 20 latach kariery funkcjonuje głównie jako celebrytka?

 • Edyta Herbuś złamała nogę! Wiadomo już, co się stało!

  ...była pod wpływem leków i trochę poplątały się jej nogi. Jak widać nie tylko jej, ale i mi. Pękła mi kość śródstopia". To zdarzenie przekreśla wiele jej zawodowych planów, ale jako urodzona optymistka...

 • Paris Hilton szmuglowała narkotyki?

  W niedawno wydanej przez fotografa Ryana Simkinsa książce, jej autor twierdzi, że Paris Hilton szmuglowała do Europy narkotyki w paczuszce, ukrytej... wewnątrz swojego ciała.

Wideo na temat: nogi celebrytek
 • Pijane gwiazdy po Gali VMA! Ledwo trzymały się na nogach!

  Podobno nawet najlepsze gale zaczynają się tak naprawdę dopiero na tzw. "afterze". Niektóre gwiazdy boleśnie się o tym przekonały! After party po gali MTV Video Music Awards dało się we znaki m.in. Selenie Gomez oraz Ally Brooke. Celebrytki miały problem z utrzymaniem pionu. Ależ to musiała być impreza!

 • Planeta 51

  Nowy film scenarzysty "Shreka"! Typowi mieszkańcy Planety 51 są zieloni, mają dwoje czułków, osiem palców i panicznie boją się inwazji obcych cywilizacji. 16-letni Lem jest wzorowym uczniem i wiedzie beztroskie życie, marząc o kosmosie oraz o swojej uroczej zielonoskórej sąsiadce Neerze. Pewnego dnia, w samym środku rodzinnego grilla, na podwórku Neery ląduje niezidentyfikowany obiekt latający opatrzony śmiesznie brzmiącym napisem "NASA". Gdy sterujący nim Kapitan Charles 'Chuck' Baker...

 • Edyta Herbuś popłakała się w trakcie wywiadu! Wspomnienia wróciły!

  Edyta Herbuś podczas gali "Ty fundujesz dobro 2016" wręczyła pieska ciężko choremu chłopcu, który marzył o własnym pupilu. Celebrytka niesamowicie się przy tym wzruszyła. Podczas wywiadu płynęły jej łzy. Zdołała jednak opowiedzieć o swoim piesku z dzieciństwa - mieszańcu rottweilera i wilczura o imieniu Tito. Edyta chodziła wówczas do szkoły podstawowej. Niestety musiała go oddać, bo zaczął gryźć ją po nogach! (Videoportal/x0news)

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

Dyskusje na temat: nogi celebrytek
 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Ktoś ma kilka fałdek, gorszą fryzurę, bardziej krzywe nogi czy coś tam jeszcze. No i co? Ma coś natychmiast z tym zrobić i się nie pokazywać publicznie, bo nie jest ideałem. Takie jest dzisiejsze myślenie. Chore. Jest tyle wartościowych osób, które nie są perfekcyjne, ale je się wyśmiewa i to tylko dlatego, bo nie wyglądają jak z katalogu i nie spełniają wyretuszowanych norm celebryckich.

 • Re: Joanna Jabłczyńska

  Ogólnie to te aktorzynki polskie nie robią szału ze swoimi nogami, nie zachwycają.Niech wezmą się za uprawianie spoortów to i pupy będą miały bardziej seksi. masz racje :) dużo dziewczyn, kobiet ma ładniejsze nogi od tych pseudo celebrytek