• Informacje na temat:

  nogi joanny z m jak milosc

Artykuły na temat: nogi joanny z m jak milosc
 • "M jak miłość": Życzenie Joanny

  ...- Nie umiałabym chyba bez was żyć, ale nie wiem, co zrobię. Już nigdy nie będzie tak, jak było - powie Tomkowi i poprosi go, aby porozmawiał z Wojtusiem (Felek Matecki) i Zosią (Julia Wróblewska) i wyznał im, że Helenka jest ich siostrą. - Oni nie rozumieją, co się stało, ale czują, że coś jest nie tak - stwierdzi. Tomek przedyskutuje tę sprawę z... Agnieszką (Magdalena Walach), która, choć nie...

 • "M jak miłość": Wszyscy chcą ją uwieść

  Każda decyzja pociąga za sobą konsekwencje. Ta zasada dotyczy również Joanny Tarnowskiej z "M jak miłość". Kobieta w końcu odejdzie z kasyna, dzięki czemu... spotka kilku adoratorów. Wkrótce narazi się jednak byłemu szefowi, ponieważ jego biznes trafi pod lupę CBŚ.

 • "M jak miłość": Na skraju rozpaczy

  ...zawsze zniknął z życia Izy. Jak pani myśli... do czego tym razem mogę się posunąć? Walczę już nie tylko o Izę, ale i o naszą córkę... bo to jest moje dziecko, rozumie pani?! I to jest moja rodzina! A jak(...), odłóż to i chodź do domu! - A jak nie, to co? Poskarżysz się mężowi? Gdybyś nie była dziewczyną, to już byś oberwała! - Tylko spróbuj! Ledwo trzymasz się na nogach... Boże, Paweł, spójrz na siebie...

 • Joanna Orleańska: Odrzuciłam ofertę rozbieranej sesji!

  Kiedy udzielała tego wywiadu, jeszcze nie wiedziała, że w tanecznym show Polsatu wytrwa tylko do 4.odcinka. Joanna Orleańska opowiada o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami", propozycji rozbieranej sesji zdjęciowej i planach na przyszłość. Zdradza też, jak potoczą się losy jej bohaterki z serialu "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Na serce nie ma rady

  Bohater, w którego wciela się w „M jak miłość”, wywróci do góry nogami życie kilku osób. – Jacek jest uczciwym facetem, ale zakocha się bez pamięci od pierwszego wejrzenia. Skomplikuje sobie i innym życie – mówi Jan Wieczorkowski.

 • Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

  Piotr Gruszka i Nina Tyrka odpadli z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W przyszłym tygodniu, w ćwierćfinale show zmierzą się cztery pary.

 • 15 lat "M jak miłość": Alfabet serialu

  ...werandzie, wtedy jedziemy 15 km - zdradziła odtwórczyni roli Barbary. J jak Joanny W 2012 roku Joanna Koroniewska ogłosiła, że odchodzi z serialu. Długo spekulowano, czy w roli Małgosi zastąpi ją(...)A jak amanci Andrzej Łapicki wcielił się w Tadeusza Budzyńskiego, wuja Andrzeja (Krystian Wieczorek). I od razu stało się jasne, że przystojny młody prawnik flirtowanie odziedziczył w genach. Po...

 • Joanna Sydor: Co stało się z piękną aktorką?

  Nigdy nie narzekała na brak powodzenia. Ale dotychczasowe życiowe wybory Joanny Sydor (44 l.) przynosiły jej więcej łez niż szczęścia. Zupełnie jak jej bohaterce Teresie w serialu "M jak miłość". Wiele jednak wskazuje na to, że zła passa aktorki minęła.

 • "Na Wspólnej“: Robert Gonera trafi na Wspólną!

  Do obsady telenoweli "Na Wspólnej“ dołączył Robert Gonera. Grany przez niego Wiktor Strzelecki po raz kolejny wywróci do góry nogami życie pięknej pani weterynarz Joanny Berg (Anna Cieślak).

 • Joanna Koroniewska w ciąży. Pierwsze zdjęcie

  Menadżerka Joanny Koroniewskiej (39 l.) potwierdza to, o czym przez kilka dni plotkowały media...