• Informacje na temat:

  nogi kasi grocholi

Artykuły na temat: nogi kasi grocholi
 • Zaskakujący wyrok widzów "TzG"

  W trzecim odcinku show Kasia Skrzynecka zaskoczyła wszystkich wytworną kreacją, bohaterowie- umiejętnościami tanecznymi, a telewidzowie wyrokiem, zgodnie z którym Łukasz Mróz nie zatańczy już w programie.

 • "Mam ładny biust, to go pokażę"

  - Pojawiają się argumenty, że będę pokazywała swoje ciało. No i co z tego? Mam ładny biust, ładny dekolt to go pokażę, mam kiepskie nogi - zgrabne, ale trochę za grube, to je zakryję - uważa Dorota Zawadzka. "Super Niania" po raz pierwszy oceniana była w niedzielę w programie "Taniec z gwiazdami".

 • Kolejny tryumf Julii Kamińskiej!

  W 10. odcinku "Tańca z Gwiazdami" tryumfowali Julia Kamińska i Rafał Maserak. Tym razem Kasia Glinka i Stefano Terrazzino musieli zadowolić się drugą lokatą.

 • Już wiemy, kto z kim zatańczy!

  Już po raz 11 widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. W najbliższy weekend rusza 11. edycja programu "Taniec z Gwiazdami". Już 7 marca widzowie zobaczą pierwszy odcinek 11. edycji tego popularnego programu. Na parkiecie wirować będą m.in. Katarzyna Glinka, Artur Barciś, Piotr Szwedes, Katarzyna Grochola, Julia Kamińska.

 • Superniania: Jestem bezkonkurencyjna

  ...porównanie mnie do Kasi Grocholi - ona w tym programie chciała przekazać kobietom pewną wiadomość. Ja się nie chcę się do niej porównywać. Kasia zrobiła świetną robotę, ale ja chcę to zrobić po(...). Pojawiają się argumenty, że będę pokazywała swoje ciało, no i co z tego. Mam ładny biust, ładny dekolt to go pokażę, mam kiepskie nogi - zgrabne, ale trochę za grube, to je zakryję. - Ludzie mówią, że będę...

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Finał to wielkie emocje, ale i czas podsumowań. Kto okazał się niespodzianką tej edycji, a kto miał największego pecha? I co najważniejsze, kto wygra Kryształową Kulę? Swoimi uwagami dzielą się Dorota Williams i Agustin Egurrola. Oni znają ten program od podszewki.

 • Piotr Szwedes odpadł z "Tańca..."

  ...". Po raz kolejny mogliśmy podziwiać wspaniałe nogi pisarki. A co z jej tańcem? Beata Tyszkiewicz oceniła występ niezwykle ciepło: "Kasiu, jak ci dobrze robi ten program... albo Janek". Sam tancerz(...) przepiękne ustawienie partnerki. Kasiu, gratuluję ci pracy włożonej w treningi, bo ona właśnie teraz owocuje!" I tym razem para zdobyła maksymalną punktację! Ostatni występ w tym odcinku należał do...

 • Wielka niespodzianka w "Tańcu z gwiazdami"!

  Kolejny odcinek programu okazał się niezwykle emocjonujący dla publiczności zgromadzonej w studio i przed telewizorami. Pary zaprezentowały w niedzielę, 3 maja, tańce w niezwykle różnorodnym stylu.

 • Miarczyński pożegnał się z "Tańcem..."

  Klimentem rumbę. Literatka, która odważnie pokazała zgrabne nogi wyznała, że kibicuje jej... wnuczek. Para zatańczyła do piosenki "Trudno tak". Czy Katarzyna Grochola poruszała się na scenie z trudem(...) skromne 22 punkty. Ostatnim duetem tego odcinka była Kasia Glinka oraz Stefano Terrazzino. Właścicielka najpiękniejszego uśmiechu pokazała klasę i sex-appeal. Według Piotra Galińskiego, jako jedyna...

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  W kolejnym odcinku show oglądaliśmy popisy taneczne pięciu par. Każda z nich musiała zaprezentować aż dwa tańce, których tłem były najpiękniejsze melodie z musicali. Z rywalizacji odpali Piotr Szwedes i Anna Głogowska.