• Informacje na temat:

  nogi krótkim

Artykuły na temat: nogi krótkim
 • Zdrowe i piękne nogi bez żylaków

  ...z krótkim czasem trwania zabiegu pozbawionego konieczności znieczulenia i natychmiastowym efektem stawia on metodę w czołówce zabiegów usuwania żylaków przyjaznych pacjentowi. Zabieg można wykonać...

 • Bob Marley: Chrzest przed śmiercią

  4 listopada 1980 roku w hotelu Wellington w Nowym Jorku chrzest w Etiopskim Kościele Ortodoksyjnym przyjął Bob Marley. Król reggae był już wówczas śmiertelnie chory - zmarł niewiele ponad pół roku później.

 • "Na Wspólnej": Kłamstwo ma krótkie nogi

  Rodzice zagrożą córce, że jeśli nie poprawi ocen, dostanie szlaban na wyjścia.

 • Ma 26 lat i 27 milionów sprzedanych książek na koncie

  Veronica Roth, córka artystki polskiego pochodzenia, najmłodsza z trojga rodzeństwa, urodziła się i wychowała w Chicago. Swoją pierwszą książkę - "Niezgodna", wydała mając zaledwie 20 lat. Tytuł trafił na listę młodzieżowych bestsellerów "New York Timesa" i utrzymał się na niej przez niemal 11 tygodni.

 • Michał Czarnecki: dzięki żonie stanął na nogi! Wiele mu wybaczyła!

  ...będę się wybielał, że nigdy im nie ulegałem. Nasze małżeństwo jest doświadczone, mamy trudne chwile za sobą" - przyznał. - "Dlaczego aktorzy romansują? Bo w krótkim czasie musimy wytworzyć na planie...

 • happysad: Miażdżące straty (nowa płyta "Jakby nie było jutra")

  Oczekiwana płyta "Jakby nie było jutra" grupy happysad wciąż czeka na swoją premierę. Z opóźnienia wytłumaczył się producent i realizator Marcin Bors.

 • Anna Mucha w ekstremalnie krótkiej mini!

  Anna Mucha (35 l.) pojawiła się na premierze spektaklu "Single po japońsku". Na tę okazję wybrała obcisłą i ekstremalnie krótką złotą sukienkę, która odsłoniła jej nogi. Najwidoczniej aktorka świetnie czuła się w takim stroju - aż promieniała i chętnie pozowała do zdjęć. Jak wam się podoba?

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • "To nie koniec świata!": Kłamstwo ma krótkie nogi!

  Przed nami 18 odcinek "To nie koniec świata!" - w którym Darek dostanie od życia ostrą nauczkę... I przekona się, że kłamstwo ma krótkie nogi! Czy Ula wybaczy ukochanemu kolejne grzeszki - i zostanie "macochą" Blanki?

 • Obituary: W głębi duszy jesteśmy burakami (wywiad)

  Florydzka grupa Obituary to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw w świecie muzyki metalowej. W latach 90., wraz z Morbid Angel, Deicide czy Cannibal Corpse, budowali zręby, a następnie potęgę amerykańskiego death metalu.

Zdjęcia na temat: nogi krótkim
Wideo na temat: nogi krótkim
 • "M jak miłość": Odcinek 1413.

  Policja aresztuje w końcu sprawców napadu na kantor, jednak Bartek nadal się obawia, że bandyci w końcu się na nim zemszczą i - co gorsza - mogą zagrozić też Uli. Poza tym Lisiecki, po postrzale w nogę, wciąż utyka. Boi się, że już nigdy nie odzyska pełnej sprawności i nie będzie mógł znaleźć żadnej pracy. Tymczasem Barbarę znów odwiedza Józef Modry. Mężczyzna gotów jest na wszystko, byle zdobyć jej przyjaźń. Do siedliska przyjeżdża na krótkie wakacje Marcin z Izą.

Dyskusje na temat: nogi krótkim
 • Re: Dominika Ostałowska (Marta Mostowiak )

  Jak to mozliwe, ze w tak krótkim czasie tak bardzo sie zmieniła na swoją niekorzyść .Momentami wyglada jak babcia bezzebna.Zróbcie cos z nią,bo patrzeć na nią nie można.Te doklejone włosy,posklejane.Wiemy,ze ma grube niezgrabne nogi, ale można dopasować jakieś spodnie rurki,,troche dłuższą bluzeczkę i powinna miećj krótką fryzurkę, bo w tych lentach wygląda jak baba jaga