• Informacje na temat:

  nogi ładne

Artykuły na temat: nogi ładne
 • Na sejmowych korytarzach Joanna Schmidt (37 l.) z Nowoczesnej nazywana jest "tą ładną blondynką od Petru". Jej nogi robią wrażenie nie tylko na szefie Ryszardzie Petru, ale i posłach Prawa i Sprawiedliwości. Pochodzi z Głogowa na Dolnym Śląsku, skończyła handel międzynarodowy w Poznaniu i jest mamą trójki dzieci: 11-letniej Ani, 8-letniej Agaty i 5-letniego Adama.

 • Marcelina Zawadzka ocenia Rafała Maseraka

  Jest ostry, wymagający i naprawdę daje w kość - mówi Marcelina Zawadzka o Rafale Maseraku, swoim nauczycielu w ""Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami". Jak wygląda trening pary?!

 • Ewa Chodakowska dyscyplinuje fankę: Weź się do roboty. Dzieci to nie kula u nogi

  ...straszysz te wszystkie, które dzieci jeszcze nie mają. Dzieci to nie kula u nogi! To, że nie masz czasu, jest Twoim wyborem! Przestań umywać ręce od swojego życia, bo za 20, 30, 40 lat będziesz mieć...

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

 • "Na dobre i na złe": Tomasz w końcu tupnie nogą?

  ..., pomyślałem że - jak na tak poważnego człowieka - nie zachowałby się w ten sposób, ale z drugiej strony nikt z nas nie jest pomnikowy. Pod wpływem emocji i okoliczności wychodzą z nas różne rzeczy - i ładne...

 • Nietypowe hobby Urszuli Chincz

  "Haft richelieu to moja maestria" - mówi Urszula Chincz, która w wolnych chwilach nie tylko haftuje, ale i robi na drutach. Dziennikarka minionej zimy zrobiła aż sześć szalików.

 • Piróg: Nie wystarczy być ładną

  ..., a są tak kompletnie nieprzekonane o tym, że są wartościowe, ładne. Są takimi ofiarami małych miejscowości, czy potwornych ludzi, którzy zabrali im pewność siebie. I to jest najgorsza polska cecha(...) nie jest niczym apetycznym. Długie nogi, nie za duży biust, nie może się garbić. Ja bym bardzo zwracał uwagę na oczy i na rysy. Na świecie na pewno ciężko jest przebić się pospolitej urodzie pomimo...

 • Iwona Pavlović: Tańczyć każdy może

  Moda na taniec trwa w najlepsze. "Młodzież i dzieci bardzo garną się do tańca" - mówi Iwona Pavlović. Jurorka programu "Dancing with the Stars" dodaje, że tańczy także coraz więcej mężczyzn. "Robią to nie tylko dla swoich kobiet, ale i dla siebie" - przekonuje "Czarna Mamba".

 • Ubrała się tak na premierę! Ładnie?

  Na premierze filmu "In Time", w którym gra u boku Justina Timberlake'a , Amanda Seyfried pokazała się w superkrótkich szortach, doskonale eksponujących jej zgrabne, długie nogi. Zobacz zdjęcia!

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

Zdjęcia na temat: nogi ładne
Wideo na temat: nogi ładne
 • Elżbieta Jaworowicz: Ładnie mnie wpie...

  W jednym z ostatnich odcinków programu "Świat się kręci" gościła Elżbieta Jaworowicz. Agata Młynarska postanowiła przygotować dziennikarce małą niespodziankę. Pokazała jej zmontowany klip z jej najbardziej znanym znakiem rozpoznawczym, czyli długimi nogami, które tak chętnie eksponuje! Jaworowicz chyba nie do końca była zadowolona z tego prezentu. "No ładnieście mnie wpieprzyli. Jakie ohydne"! - podsumowała. (TVP/x-news)

 • Scenariusz na miłość

  15 lat temu scenarzysta Ray Michaels (Grant) miał świat u stóp. Dowcipny, seksowny i rozchwytywany laureat najbardziej pożądanej filmowej nagrody świata - Oscara. Teraz jest spłukany, rozwiedziony i cierpi na chroniczny kryzys twórczy. Jedyne, co mu zostało z czasów chwały, to zawyżone poczucie własnej wartości. Z nadzieją na zarobienie łatwych pieniędzy, przyjmuje ofertę poprowadzenia kursu pisania scenariuszy na niewielkiej uczelni. Selekcja na zajęcia, prowadzona osobiście przez...

 • Planeta 51

  Nowy film scenarzysty "Shreka"! Typowi mieszkańcy Planety 51 są zieloni, mają dwoje czułków, osiem palców i panicznie boją się inwazji obcych cywilizacji. 16-letni Lem jest wzorowym uczniem i wiedzie beztroskie życie, marząc o kosmosie oraz o swojej uroczej zielonoskórej sąsiadce Neerze. Pewnego dnia, w samym środku rodzinnego grilla, na podwórku Neery ląduje niezidentyfikowany obiekt latający opatrzony śmiesznie brzmiącym napisem "NASA". Gdy sterujący nim Kapitan Charles 'Chuck' Baker...

Dyskusje na temat: nogi ładne