• Informacje na temat:

  nogi madonny

Artykuły na temat: nogi madonny
 • Niewiarygodny pępek Madonny

  Nietypowy plebiscyt ogłosił popularny muzyczny magazyn "Spin". Gazeta ogłosiła na swoich łamach sondaż na temat "najbardziej niewiarygodnych części ciała rockowych gwiazd". Zwycięzcą tego konkursu okazał się pępek Madonny, który wokalistka z chęcią pokazywała podczas publicznych występów, szczególnie na początku kariery.

 • Fan przewrócił Madonnę. Zobacz!

  Podczas występu Madonny w Dallas doszło do zabawnego zdarzenia.

 • Urodziny Miasta Muzyki

  Miasto Muzyki skończyło wczoraj trzy lata. Dawno przestaliśmy raczkować, pewnie stanęliśmy na nogi i dopiero teraz pokażemy, na co nas stać.

 • Edyta kręci bioderkami

  Edyta Górniak opublikowała teledysk do tanecznej piosenki "Consequences". "Po raz kolejny Pani Edyta potwierdza swoją światową klasę. Wideoklip lepszy od ostatniego teledysku Madonny" - ekscytują się fani Górniak.

 • Niespodzianka w "Tańcu z gwiazdami"! Halejcio zabraknie w półfinale

  Klaudia Halejcio i Tomasz Barański odpadli z "Tańca z gwiazdami". Piątkowy odcinek show Polsatu obfitował w nieoczekiwane zwroty akcji: faworyt Dawid Kwiatkowski rozczarował w tangu, zaś Klaudia Halejcio, której zabraknie w półfinale, zatańczyła najlepszy taniec wieczoru!

 • Cztery przypadki z życia lidera Ministry

  Podobnie jak Keith Richards i Lemmy Kilmister, Al Jourgensen, wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy lider amerykańskiej grupy Ministry, zaprzecza prawom natury i założeniom medycyny.

 • Drewniana Madonna

  Od niedawna w branży rozrywkowej panuje moda na produkowanie lalek słynnych gwiazd muzycznych i filmowych. Jednak najczęściej są to nieudolne kopie Barbie czy jej partnera Kena. Tymczasem Madonna zostanie uwieczniona w formie matrioszki, czyli rosyjskich drewnianych figurek, wkładanych jedna w drugą.

 • Per Gessle i Marie Fredriksson, tworzący znany szwedzki duet Roxette, przyzwyczajeni są już do tego, że mają ze swoimi teledyskami problemy w MTV. Mieli jednak nadzieję, że tym razem uda im się uniknąć kłopotów. Tymczasem jednak szefowie skandynawskiej części stacji doszli do wniosku, iż wideoklip do nowego singla "The Centre Of The Heart (Is A Suburb To The Brain)", wyreżyserowany przez słynnego Jonasa Akerlunda, jest zbyt kontrowersyjny i może być emitowany dopiero po godz. 21.00.

 • Prawdziwych idoli już nie ma

  Kiedyś fani szaleli za gwiazdami muzyki tak bardzo, że artyści obawiali się o swoje życie (niektórzy zresztą słusznie). Dziś już nikt - z Justinem Bieberem włącznie - nie budzi takich emocji jak Elvis Presley, The Rolling Stones czy The Beatles w latach 60.

Wideo na temat: nogi madonny
 • Madagaskar 3

  A przed nami długa droga do domu ... W trzeciej części bijącej wszelkie rekordy popularności filmowej animacji "Madagaskar", lew Alex (Ben Stiller) oraz jego kumple zebra Marty (Chris Rock), hipopotamica Gloria (Jada Pinkett Smith) i żyrafa Melman (David Schwimmer) robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz 'przypadkowo' trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jedym...

 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Z jednej krwi

  18-letni Jason Dorkel należy do żyjącej na uboczu, francuskiej społeczności wędrowców. Zbliża się dzień jego chrztu, gdy po wieloletniej odsiadce wychodzi z więzienia Fred - jego starszy brat - wywracając świat Jasona do góry nogami. Razem bracia Dorkel wyruszają na wyprawę, by dokonać ostatniego skoku, którego stawką będzie drogocenny ładunek.