• Informacje na temat:

  nogi modelki

Artykuły na temat: nogi modelki
 • Agata Duda ma nogi jak modelka!

  Agata Kornhauser-Duda (43 l.) zachwyca swoim stylem i nienaganną sylwetką. Największą uwagę zwracają przede wszystkim jej stroje. Nie inaczej było na międzyreligijnym spotkaniu w Pałacu Prezydenckim. Agata na tę okazję wybrała stylowy garnitur. Wąskie spodnie uwydatniły jej piękne i niebotycznie długie nogi.

 • "Celebrity Splash!": Felicjańska jako pierwsza odpadła, ale...

  Ilona Felicjańska jako pierwsza odpadła z show "Celebrity Splash!", ale piękne słowa Danuty Stenki, poruszonej postawą modelki, znaczyły dla niej więcej niż zwycięstwo. "Narodziłam się na nowo" - mówi uczestniczka programu.

 • ...poślubiła i z którym ma dwie córki. Para mieszka w Rosji i cieszy się tam ogromną popularnością. Nogi kobiety mierzą 108 cm przy wzroście 178 cm.

 • Kolejna ofiara Billa Cosby'ego

  Kolejna ofiara 77-letniego Billa Cosby'ego przerywa milczenie. Modelka Janice Dickinson wyznała, że również została zgwałcona przez komika.

 • Karetka na planie "Top Model"! Życie modelki było zagrożone?!

  Chwile grozy przeżyła jedna z uczestniczek 6. edycji programu "Top Model". Na planie show pojawiła się nawet karetka!

 • Tatuaże Ilony Felicjańskiej. Co oznaczają?

  "Robienie tatuaży zakończyło się dla mnie wraz z moim rozwojem duchowym" - mówi Ilona Felicjańska. Jaskółka, motyl, ptak w otwartej klatce i niezapominajka są dla modelki symbolami poszukiwanej wolności, przemian i zamykania pewnych rozdziałów w życiu.

 • Mikołaj Lizut ostro o polskich modelkach!

  ...... Rynsztokowe słownictwo na wizji, poglądy jak ze średniowiecza i kompletny brak wiedzy w temacie" - zżyma się Rafał na Facebooku. Też uważacie, że modelki i modele na ogół nie są zbyt lotni?

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • Wygląda na to, że Maciej Kot (24 l.), reprezentant Polski w skokach narciarskich, w końcu znalazł swoją drugą połówkę...

 • NBC i Netflix rezygnują z programów Billa Cosby'ego

  Telewizja NBC wycofuje się z produkcji planowego show Billa Cosby'ego - gwiazdor został w ostatnich dniach oskarżony przez kilka kobiet o przestępstwa seksualne, których dopuścić miał się w przeszłości. Wcześniej Netflix odwołał emisję specjalnego komediowego show "Bill Cosby 77".

Zdjęcia na temat: nogi modelki
Dyskusje na temat: nogi modelki
 • Re: "M jak miłość": Marta wróci z mroczną tajemnicą!

  No i co z tego? Może tarczyca, może nie tarczyca. Nogi mi puchną, bo mam problemy z krążeniem. Mam się zabić z tego powodu? Aktorzy to normalni ludzie, którzy też mają problemy zdrowotne. A poza tym, nie każdy musi mieć nogi modelki.

 • Re: Keiry Knightley: Moje życie z dysleksją

  170 cm wzrostu,55 kg wagi,37 lat,dlugie wlosy,dlugie nogi figura modelki,tylko biust za maly.Slucham codziennie o 21-szej.Nie moge nadziwic sie glupoty co niektorych,kazdy slucha czego chce.A ten wytrzeszcz oczu to juz u p.Tuska czy Schetyny widzialam.Niepokojaco sie poglebia:)

 • Re: "M jak miłość": Marta wróci z mroczną tajemnicą!

  Czytając komentarze pań ,które podnoszą sobie ego ,przez hejtowanie aktorki, rozumiem że piszą same modelki ,które mają nie więcej jak 20 lat .Nieskazitelną cerę ,nogi do samej pachy i nie ima się ich żadna chorobą. Myslą ze się nigdy się nie zestarzeją .No cóż już od dawna wiadomo że największym wrogiem kobiety jest kobieta.Mam jedną radę zanim dowalicie aktorce aż jej w piętach zastygnie