• Informacje na temat:

  nogi polskich celebrytek

Artykuły na temat: nogi polskich celebrytek
 • Anna Lewandowska w ogniu krytyki! Ma nogi jak piłkarz!?

  ...skomentowanie stylu polskich celebrytek. Żona piłkarza była jedną z ocenianych pań i trzeba przyznać, że mocno się jej dostało! Dawid Woliński zaczął od krytyki jej nóg, które jego zdaniem są zbyt masywne! "Ona jest sportsmenką i ma umięśnione nogi, szczególnie rozbudowane mięśnie ud. Każda miniówa robi z niej piłkarza" - szydził projektant. Swoje trzy grosze postanowiła wtrącić też była...

 • "Sputnik nad Polską": Przyznano nagrody

  "Jak mam na imię", wyreżyserowaną przez Niginę Sajfułłajewą historię o kobietach, uhonorowano Grand Prix 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Wśród laureatów są też twórcy filmów "Dureń", "Gwiazda", "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna".

 • Kelly Osbourne ostro o polskich celebrytkach!

  ...delikatniej się maluje. Mniej w jej przypadku znaczy więcej" Małgorzata Rozenek: "Te długie nogi… To polska Cat Deely? Ona wygląda identycznie jak prowadząca brytyjską edycję „You Can Dance”. Jest...

 • Zmarnowany talent Edyty Górniak

  Jak to się stało, że najbardziej utalentowana polska wokalistka po 20 latach kariery funkcjonuje głównie jako celebrytka?

 • Co ubezpieczają gwiazdy?

  Aktorzy, muzycy, sportowcy i modelki – choć zarabiają na życie w różny sposób, to wszystkich ich łączy jedno – sławę i wysokie zarobki w mniejszym lub większym stopniu zawdzięczają swojemu ciału. Nic więc dziwnego, że ubezpieczają poszczególne nogi czy głos na sumy, o jakich przeciętnemu Kowalskiemu nigdy się nawet nie śniło. Sprawdź, kto co ubezpieczył i ile na to wydał.

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  Bijący rekordy popularności amerykański serial "Glee" dotarł wreszcie na nasze telewizyjne ekrany. Od 12 września polska wersja kanału Fox prezentuje drugi sezon tej przebojowej produkcji, natomiast część pierwszą możemy oglądać w niedziele, w telewizyjnej Jedynce.

 • Radosław Majdan wylądował w szpitalu! Co się stało?

  Małgorzata Rozenek na swoim profilu na Instagramie podzieliła się z fanami niepokojącym zdjęciem. Na fotce zrobionej w karetce widać nogi jej męża...  "Moja biedna Pysiula w drodze do szpitala. Czeka(...) drużyn Reprezentacji Artystów Polskich, w której gra Majdan, i Zawodowej Reprezentacji Siedlec.  Lekarze orzekli, że mąż Rozenek zerwał więzadło w prawym kolanie. Konieczne było założenie gipsu.  Dla...

 • Idę dalej z podniesioną głową

  Po rozstaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Katarzyna Pakosińska radzi sobie znakomicie. Od września będziemy oglądać ją na parkiecie "Tańca z gwiazdami", a już w sobotę, 13 sierpnia, zobaczymy jej kabaretowe występy podczas Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej.

 • Horodyńska poniża piosenkarkę!

  Joanna Horodyńska (37 l.) znów ostro krytykuje styl polskich celebrytek. Tym razem dość mocno oberwało się wokalistce Ramonie Rey (30 l.)...

 • Doda i Julia Wieniawa walczą o uwagę na czerwonym dywanie w Cannes!

  Festiwal filmowy w Cannes jest jedną z najważniejszych imprez z świecie filmu. Od lat nie brakuje także polskich gwiazd na tym czerwonym dywanie, dla których jest to wielkie przeżycie. Tym razem na gali zadebiutowała Julia Wieniawa (19 l.), która nie potrafiła ukryć stresu, a także Doda (34 l.), która już miała okazję obeznać się z wielkim światem.