• Informacje na temat:

  nogi soni bohosiewicz

Artykuły na temat: nogi soni bohosiewicz
 • Maja Bohosiewicz (25 l.) w najnowszym wpisie na blogu skomentowała swoją urodę. Jesteście zaskoczeni?

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Sonia Bohosiewicz pokazuje nogi!

  Sonia Bohosiewicz (36 l.) nie tylko schudła ponad 10 kg, ale także zmieniła garderobę na ultrakobiecą. Na prezentacji męskiego zapachu aktorka pojawiła się w mini! Jak wam się podoba?

 • "Gang Wiewióra": Pazura i Grabowski

  W piątek, 4 lipca, na ekranach kin zadebiutuje animacja "Gang Wiewióra". W polskiej wersji językowej opowieści o zwierzętach planujących skok na sklep z orzeszkami głosy podkładają m.in. Cezary Pazura, Andrzej Grabowski i Sonia Bohosiewicz.

 • Bohosiewicz rezygnuje z aktorstwa. Teraz będzie studiować...

  Mai Bohosiewicz (22 l.) nie udało się dostać do żadnej szkoły aktorskiej. Celebrytka postanowiła więc studiować prawo.

 • "Bitwa na głosy" już bez Edyty Górniak!

  Tym razem z "Bitwą na głosy" pożegnał się zespół Edyty Górniak. Natomiast bezkonkurencyjna jest drużyna Ryszarda Rynkowskiego, która po raz kolejny zdobyła największą ilość głosów.

 • "Na dobre i na złe": Szokująca tajemnica sprzed lat

  W ​wyniku wypadku w stadninie koni 45-letnia Iwona (Sonia Bohosiewicz) i jej córka Martyna (Joanna Zalewska) trafią do Leśnej Góry.

 • "Chaos" podbił Koszalin

  "Chaos" w reżyserii Xawerego Żuławskiego zdobył statuetkę "Wielkiego Jantara 2007" i 20 tysięcy złotych - główną nagrodę zakończonego w sobotę wieczorem, 23 czerwca, 26. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film".

 • „Diagnoza”: Kto jest kim w nowym serialu TVN

  ...prawą ręką pani ordynator. Wanda Jureczko (Sonia Bohosiewicz) - siostra oddziałowa, typowa twarda Ślązaczka potrafiąca dać nieźle popalić każdemu, kto nadepnie jej na odcisk. Jest ulubienicą szefa(...) szczodrze obdarowała ją natura, by zdobyć to, co chce. W rybnickim szpitalu ze świecą można szukać mężczyzny, na którym nie robią wrażenia jej długie nogi, świetna figura, długie blond włosy i ogromne oczy...

 • Co TVN szykuje na jesień?

  ...i empatycznej neuropsycholog Marty (Magda Popławska), która będzie starała się pomóc jej odzyskać pamięć. Kolorytu ekipie medyków dodadzą Wanda Jureczko (Sonia Bohosiewicz), pielęgniarka oddziałowa...

Wideo na temat: nogi soni bohosiewicz
 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Wojna polsko-ruska

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Doroty Masłowskiej z Borysem Szycem, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. W filmie występują również: Roma Gąsiorowska ("Pitbull"), Sonia Bohosiewicz ("Rezerwat"), Anna Prus ("Ja wam pokażę!") i Maria Strzelecka ("Chaos"). Autorem scenariusza i reżyserem jest Xawery Żuławski, laureat nagrody za filmowy debiut na FPFF w Gdyni 2008. Filmowa "Wojna polsko-ruska" to pełna adrenaliny, bezkompromisowa opowieść o młodych ludziach głodnych emocji i przeżyć i o...