• Informacje na temat:

  nolbrzak katarzyna

Artykuły na temat: nolbrzak katarzyna
 • "Komisarz Alex": Nina wróci, by zastąpić Górskiego i zaopiekować się Aleksem?

  Pewnego dnia w łódzkiej komendzie zjawi się Nina Kruk (Karolina Nolbrzak) - policjantka, która kiedyś zastępowała Puchałę (Ireneusz Czop), gdy ten wyjechał na szkolenie do USA. Okaże się, że śliczna pani aspirant znów została skierowana do pracy w Łodzi. - Żeby wzmocnić wydział - poinformuje policjantów Klaudusia (Katarzyna Cynke).

 • Maciąg tancerką kabaretową

  Katarzyna Maciąg wraca na ekran. Od wiosny zobaczymy aktorkę w nowym serialu TVP "1920. Wojna i miłość".

 • "Komisarz Alex": Nina musi odejść! Dlaczego?

  Nina Kruk (Karolina Nolbrzak), która dołączyła do Orlicza (Antoni Pawlicki) i Lucyny (Magdalena Walach) po wyjeździe Puchały (Ireneusz Czop) do USA, będzie musiała pożegnać się z pracą w łódzkiej komendzie. Dlaczego?

 • Kolejny ślub w "Plebani"

  Karolina i Mateusz, czyli Ula Dębska i Michał Sieczkowski to serialowe wnuki Katarzyny Łaniewskiej. Nie tak dawno do ołtarza szła Karolina, ale dopiero teraz, za sprawą Mateusza, babcia Józia z "Plebanii" została wreszcie prababcią!

 • Weselne dzwony w Hrubielowie!

  Po wielu staraniach Mateusz Wojciechowski (Michał Sieczkowski), bohater telenoweli "Plebania", osiągnie swój cel. Przekona do siebie Iwonę (Karolina Nolbrzak) i ta powie w końcu: "tak" przed ołtarzem.

 • W łóżku z Anną Przybylską

  Kuba Wesołowski świetnie się czuje i w kostiumie z czasów wojny, i gdy gra współczesnego chłopaka.

 • Teraz jako artystka kabaretowa

  Bohaterka, którą w serialu "1920. Wojna i miłość" gra Karolina Nolbrzak, wyraźnie różni się od jej dotychczasowych ról - Magdy w "Na Wspólnej" i Iwony z "Plebanii".

 • Wigilia na "Plebanii"

  Nawet wigilijny wieczór na plebanii proboszcza Antoniego nie będzie wolny od codziennych trosk, ale pozwoli na nie spojrzeć z dystansu. Nie zabraknie też niespodziewanych gości.

 • Maciąg tancerką kabaretową

  Katarzyna Maciąg wraca na ekran. Od wiosny zobaczymy aktorkę w nowym serialu TVP "1920. Wojna i miłość".

 • Pożegnanie z "Plebanią"

  Pięknie przystrojona prawdziwa choinka, ozdobiona kolorowymi światełkami. A pod nią góra prezentów. Odświętnie nakryty stół z białym obrusem, uginający się od wigilijnych potraw. W tak pięknej świątecznej oprawie, na planie serialu "Plebania" po raz ostatni świętowano wigilię Bożego Narodzenia. Po 11 latach emisji serial TVP znika z anteny.

Zdjęcia na temat: nolbrzak katarzyna
Wideo na temat: nolbrzak katarzyna
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

Dyskusje na temat: nolbrzak katarzyna
 • Re: "Barwy szczęścia": Dorota Kolak idzie na żywioł

  Na Planie Ewa Sadowska (Małgorzata Socha) Sonia Elsner (Honorata Skarbek) Monika Pyrka (Marta Wierzbicka) Lucyna Koszyk (Małgorzata Kożuchowska) Marzena Pyrka (Karolina Nolbrzak) Klaudia Pyrka (Marzena Cieślik) Oliwia Śliwińska (Anna Dereszowska) Paulina Śliwińska (Sawa Fałkowska) Kornelia Marczyńska (Katarzyna Ankudowicz)