• Informacje na temat:

  norah jones piersi

Artykuły na temat: norah jones piersi
 • Norah Jones detronizuje Niemena

  Boom na płyty Czesława Niemena, związany z niedawną śmiercią artysty, powoli się kończy. Jego "Złote przeboje" spadły na trzecie miejsce zestawienia najpopularniejszych albumów w Polsce. Na szczycie usadowiła się, zgodnie z oczekiwaniami, Norah Jones z nowym albumem, "Feels Like Home".

 • Norah Jones królową lutego

  Wydana na początku lutego płyta "Feels Like Home", druga w dorobku amerykańskiej wokalistki Norah Jones, była najpopularniejszym albumem lutego w Polsce. Tak wynika z listy ZPAV, sporządzanej na podstawie zamówień złożonych przez sklepy. Wspomniany krążek miał ich aż 20,5 tysiąca.

 • Ania i Norah wiodą prym

  "Samotność po zmierzchu" Ani Dąbrowskiej i "Feels Like Home" Norah Jones to nadal dwie najpopularniejsze płyty w Polsce. Tuż za nimi na liście OLiS plasuje się platynowy już album "Nieprzyzwoite piosenki" Anity Lipnickiej i Johna Portera. Coraz bliżej czołówki jest "Pistolet" grupy Zalef, kierowanej przez Krzysztofa Zalewskiego, zwycięzcę drugiej edycji "Idola".

 • Nowe płyty w 2004 roku

  Rok 2004 zapowiada się bardzo atrakcyjnie dla fanów muzyki. W pierwszym kwartale roku ukaże się długo oczekiwany, nowy album George'a Michaela. Nowe wydawnictwa zapowiadają w tym czasie również m.in. Alanis Morissette, Lou Reed, Eric Clapton, Anastacia, Norah Jones oraz reaktywowana w ubiegłym roku grupa Kombi.

 • Kora nie ustępuje

  ", debiutancki album Norah Jones.

 • Rozdano Grammy

  W niedzielę, 13 lutego, w "Staples Center" w Los Angeles wręczono Amerykańskie Nagrody Muzyczne. Zwycięzcą 47. edycji okazał się zmarły w czerwcu 2004 roku Ray Charles. Jego ostatnia płyta "Genius Loves Company" przyniosła mu w sumie osiem statuetek, w tym pięć dla samego muzyka. Producent i raper Kanye West, który miał na koncie 10 nominacji, zdobył tylko dwie nagrody.

 • Usher lepszy od Janet Jackson

  Mimo że wyniki sprzedaży najnowszego albumu Ushera "Confessions" nie są już tak imponujące jak przed tygodniem, utrzymał on pierwsze miejsce ma liście przebojów "Billboardu". W ciągu minionych siedmiu dni płytę kupiło kolejnych 486 tysięcy Amerykanów, dzięki czemu całkowity nakład przekroczył już 1,5 miliona sztuk.

 • M. Jackson: Najpopularniejszy w Polsce

  Wygląda na to, że ostatnie zamieszanie wokół osoby Michaela Jacksona pozytywnie wpłynęło na sprzedaż jego płyt u nas. Jak wynika z najnowszego raportu ZPAV, to właśnie Król Popu okazał się najpopularniejszym w Polsce artystą lutego! Jego ostatni album, zatytułowany "Invincible", zamówiono do sklepów w 19 tys. egz., a całkowita ilość zamówień płyty w naszym kraju osiągnęła już poziom 61 tys. sztuk.

 • Najpopularniejsze płyty marca

  Nie mogło być inaczej - na liście najpopularniejszych w marcu płyt w Polsce, pierwsze miejsce zajmuje składanka "RMF FM. Moja i Twoja muzyka", na której polscy wokaliści śpiewają największe hity światowej muzyki rozrywkowej. Nie bez znaczenia jest na pewno cena wydawnictwa, które kosztowało tylko 9,99 zł. Dzięki temu do sklepów trafiło w zeszłym miesiącu już 535 tys. sztuk tej płyty.

 • Polska: Sprzedaż płyt w 2004 r.

  Zdecydowanie najlepiej sprzedającym się w 2004 roku albumem okazała się płyta Krzysztofa Krawczyka, "To, co w życiu ważne", która znalazła ponad 90 tys. nabywców. Spośród polskich debiutantów największy sukces odniosła grupa Jeden Osiem L (54 tys. egz.) i Ania Dąbrowska (ponad 50 tys. płyt). Z zagranicznych gwiazd największym powodzeniem cieszył się Rod Stewart, z trzecią częścią amerykańskich standardów (85 tys.).