• Informacje na temat:

  norman cook producent

Artykuły na temat: norman cook producent
 • Fatboy Slim producentem nowego albumu Blur?

  Fatboy Slim, brytyjski muzyk i DJ, który w ostatnim czasie głównie skupia się na roli ojca, wkrótce znów poważnie zajmie się muzyką i to jako producent kolejnego, siódmego już w karierze, albumu formacji Blur.

 • Kompletnie szalony Fatboy Slim

  Fatboy Slim rozpoczyna prace nad swoim nowym albumem. Angielski DJ, producent i muzyk ma nadzieję, że płyta będzie "kompletnie szalona". "Jeżeli zrobię coś nudnego, byłby to mój koniec" - wyznał magazynowi "Rolling Stone". Premiery albumu można spodziewać się we wrześniu 2003 roku.

 • Fatboy Slim: Płyta jesienią

  Na początku października ukaże się nowa, długo oczekiwana płyta Fatboy Slima. Czwarty studyjny album Brytyjczyka zatytułowany będzie dość dziwnie - "Palookaville".

 • Fatboy Slim: Więcej rapu

  Fatboy Slim, znany angielski DJ i muzyk, przyznał, że jego nowy album będzie mocno inspirowanym hip hopem. Artysta powrócił niedawno z Maroka, gdzie pracował jako producent przy nowej płycie grupy Blur i wreszcie rozpoczął pracę nad swoją nową płytą.

 • The Rolling Stones z Fatboy Slimem!

  Weterani z The Rolling Stones swoją nową płytą chcą zdobyć kolejną generację fanów. Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt zaproszenia do współpracy Normana Cooka, angielskiego DJ'a i remiksera, znanego jako Fatboy Slim. Tymczasem specjalne powody do radości ma ostatnio Ronnie Wood, gitarzysta najstarszej rock and rollowej grupy świata. Okazuje się, że jeden z bohaterów słynnej powieści "Harry Potter

 • Fatboy Slim wysoko się ceni

  Brytyjski muzyk Norman Cook, ukrywający się pod pseudonimem Fatboy Slim, odmówił wystąpienia w reklamie telefonu komórkowego, gdy dowiedział się, że zarobi o 112 tysięcy dolarów mniej niż jego żona, która także miała w niej wystąpić.

 • Fatboy Slim zremiksował legendy

  Fatboy Slim zremiksował utwory dwóch legendarnych wykonawców: The Rolling Stones i Eltona Johna. Obie piosenki ukażą się wkrótce na singlach i, zdaniem fachowców, podbiją listy przebojów.

 • Fatboy Slim: Najpierw filmy, potem album

  Fani ukrywającego się pod pseudonimem Fatboy Slim, brytyjskiego muzyka i DJ'a Normana Cooka będą niepocieszeni jego planami na przyszłość. Autor przeboju "Weapon Of Choice" chce się bowiem zająć na razie przede wszystkim pisaniem muzyki do filmów. Dopiero kiedy zrealizuje się na tym polu, pomyśli o kolejnym albumie tanecznym.

 • Członkowie brytyjskiej grupy Chemical Brothers zremiksowali utwór "Song For Shelter", który znajdzie się na najnowszym singlu Fatboy Slima. House'owa kompozycja, w której śpiewa Roland Clarke, ukaże się w Europie w marcu. Nie zostanie natomiast wydana w Stanach Zjednoczonych.

 • "DJ'ować mogę nawet przez sen"

  Norman Cook, brytyjski muzyk, niegdyś członek zespołów The Housemartins i Freak Power, od wielu lat pracuje przede wszystkim jako DJ i znany jest pod pseudonimem Fatboy Slim. Po wielkim sukcesie albumów "You've Come A Long Way, Baby" i "Halfway Between The Gutter & The Stars", które sprzedały się na całym świecie w wielomilionowych nakładach, zdecydował się na wydanie płyty koncertowej. Album