• Informacje na temat:

  nos kayah

Artykuły na temat: nos kayah
 • Kayah zagra na nosie Steczkowskiej?

  Kayah (47 l.) zagra na nosie Justynie Steczkowskiej (43 l.) i zepsuje jej długo szykowaną trasę koncertową? Tak twierdzi jeden z tabloidów. Podobno 47-letnia wokalistka chce pokrzyżować plany młodszej koleżance.

 • Kayah to hipokrytka?

  Piosenkarka-blogerka Sara May w kolejnym wpisie na swojej stronie zaatakowała Kayah.

 • Zalewski w Opolu zagrał na nosie Jackowi Kurskiemu i TVP? "Więcej go nie zaproszą"

  Przy organizacji tegorocznego Opola zrobiono chyba wiele, by tematy polityczne nie pojawiły się w trakcie imprezy. W końcu to z jej powodu wokół organizacji zeszłorocznego festiwalu zrobiła się niezła afera, a TVP imprezę przeniosło ostatecznie na wrzesień. Przypomnijmy tylko, że zaczęło się od informacji, że Jacek Kurski miał rzekomo zakazać występu Kayah na jubileuszu Rodowicz, bo ta...

 • Kayah: Sopocki sprawdzian

  "To była genialna publiczność" - tak mówi Kayah w wywiadzie dla INTERIA.PL o widzach zgromadzonych na jej koncercie w Operze Leśnej, podczas ostatniego festiwalu piosenki w Sopocie. Wokalistka przyznaje, że początek występu był trudny, bo wiele osób przybyło tam specjalnie, aby zobaczyć występującego w drugiej części wieczoru Ricky'ego Martina.

 • Kayah zaszalała z fryzurą! Ale zmiana!

  Wygląda na to, że Kayah (46 l.) postanowiła nieco zaszaleć u fryzjera! Tylko czy to udana metamorfoza?

 • Kayah tłumaczy: Byłam przeziębiona

  Sobotni (19 listopada) odcinek "The Voice Of Poland" stał pod znakiem bardzo ostrych i krytycznych opinii Kayah. Artystka postanowiła wytłumaczyć swoje zachowanie na oficjalnym Facebooku show.

 • Kayah o swojej chorobie

  ...41-letnia Kayah promuje obecnie swoją nową płytę i udziela wielu wywiadów. W jednym z nich zaprzeczyła, jakoby zrobiła sobie kolejną operację plastyczną.

 • "W tym kraju osiągnęłam wszystko"

  Aż trzy lata Katarzyna Szczot, lepiej znana jako Kayah, kazała czekać fanom na swoją kolejną płytę. Album "Stereo Typ" (2003), piąty w jej karierze, spotkał się z życzliwym przyjęciem, a poprzedzający jego wydanie występ na festiwalu w Sopocie potwierdził, że Kayah należy do czołówki polskich wokalistek. Co ciekawe, wokalistka jest także producentką materiału, który w założeniu był powrotem do

 • Nie daje sobie rady z kompleksami

  Kayah jest przewrażliwiona na punkcie wyglądu. Chciałaby ocenzurować każdą swoją fotkę.

 • "The Voice Of Poland": Nergal "wdał się w romans"!

  W kolejnym odcinku najlepsze wrażenie na jurorach zrobił "odstrzelony" podczas pierwszych przesłuchań Maciej Moszyński. Aż trzech z nich: Kayah, Ania Dąbrowska i Andrzej Piaseczny, zawalczyło o wokalistę. A Nergal ponownie flirtował na planie "The Voice"... "Wdałem się w romans" - rockman wyznał 24-letniej Annie Galstyan.

Wideo na temat: nos kayah
 • Ze wszystkich sił

  Niepełnosprawny nastolatek, Julien, chcąc zbliżyć się do ojca, wpada na pomysł wzięcia udziału w triatlonie. Julien, jak wszystkie nastolatki, marzy o przygodach i mocnych wrażeniach, które dla osoby niepełnosprawnej są trudne do realizacji. By osiągnąć swój cel, osiemnastolatek namawia swego ojca do wspólnego startu w triatlonie IRONMAN w Nicei. Jedna z najtrudniejszych konkurencji sportowych na nowo zbliża, rozpadającą się pod ciężarem kalectwa syna, rodzinę. Wspierani przez najbliższych...

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!