• Informacje na temat:

  nosowska

Artykuły na temat: nosowska
 • Kasia Nosowska: Sądziłam, że zdrady nie wybaczę - wybaczyłam

  Kasia Nosowska (49 l.) zdradziła nieznane fakty dotyczące jej związku z Pawłem Krawczykiem, gitarzystą zespołu Hey.

 • Katarzyna Nosowska zapowiada "Ziarno prawdy"

  Mroczy teledysk Katarzyny Nosowskiej zapowiada thriller "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. Najnowszy film w reżyserii Borysa Lankosza powstał na podstawie drugiej części bestsellerowej trylogii Zygmunta Miłoszewskiego i będzie go można zobaczyć w kinach 30 stycznia.

 • Katarzyna Nosowska

  ...autorskiej audycji w radiu Roxy FM.   Z ojcem swojego dziecka, Adamem Krajewskim, Nosowska rozstała się, gdy syn Mikołaj był jeszcze dzieckiem. Potem była w związku z popularnym aktorem Redbadem Klynstrą...

 • Natalia Przybysz: Nosowska powiedziała mi, że jestem głupia (wywiad)

  Natalia Przybysz po sukcesie płyty "Kozmic Blues" z utworami Janis Joplin postanowiła tym razem stworzyć całkowicie autorski materiał "Prąd". Wokalistka opowiedziała nam o nowej płycie, o możliwości reaktywacji Sistars oraz o spięciu z Maciejem Maleńczukiem.

 • Kasia Nosowska zrobiła sobie pierwszy tatuaż. Robi wrażenie!

  Kasia Nosowska (47 l.) zmiany w swoim życiu postanowiła zaakcentować tatuażem.

 • Life Festival Oświęcim 2015: Kensington i Hey kolejnymi wykonawcami

  Poznaliśmy kolejne dwa zespoły, które pojawią się na Life Festival Oświęcim. Do duetu Kayah i Bregović dołączyły formacje Kensington oraz Hey.

 • Kasia Nosowska wyszła za mąż. Kim jest jej wybranek?

  Po 17 latach wspólnego życia Kasia Nosowska (47 l.) i Paweł Krawczyk (46 l.) wzięli cichy ślub.

 • Mark Ronson i inni na Orange Warsaw Festival

  Mark Ronson z DJ-skim setem, Birth of Joy, Hey oraz Katarzyna Nosowska w wersji solo dołączają do line-upu warszawskiego festiwalu.

 • Nosowska napisała na płytę Heya "Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan" i którą zadedykowała właśnie Mikołajowi. "Jesteś piękny jak Złoty filigran Ozdobiłeś mnie I błyszczę, odkąd Ciebie znam(...)". Kasia Nosowska z małym Mikołajem, Kubą Wojewódzkim i swoim ówczesnym partnerem Adamem Krajewskim (ojcem Mikołaja) *** Zobacz więcej materiałów:

 • Recenzja Natalia Nykiel "Lupus Electro": Wicebrodka

  Często narzekamy, że bohaterowie talent shows trafiają w niewłaściwe ręce, w ręce chałturników - takich jak M.K., M.K. czy P.S. Tymczasem Natalia Nykiel z "The Voice Of Poland" nagrała płytę we współpracy z producentem Foxem, który odpowiadał m.in. za świetną płytę "Jezus Maria Peszek", a także z Katarzyną Nosowską, Karoliną Kozak czy Budyniem, którzy napisali Natalii teksty. Z takimi składem nic tylko podbijać świat!

Zdjęcia na temat: nosowska
 • Kasia Nosowska z partnerem
 • Kasia Nosowska z partnerem
 • Kasia Nosowska z partnerem
Wideo na temat: nosowska
 • Nosowska w programie Hanny Lis częstuje chipsami!

  Kasia Nosowska będzie gościem Hanny Lis w programie „Między słowami”, który zobaczymy na antenie Polsat Cafe w niedzielę wielkanocną o godz. 15:30. Czego możemy się spodziewać? Hanna Lis: Po tych dwudziestu kilku latach zdecydowałaś się zawiesić działalność zespołu Hey. Postanowiłaś zobaczyć, kim jest Kaśka Nosowska poza Hey’em. Wiesz już jaka jesteś? Kasia Nosowska: Nagle się okazało, co jest

 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...

 • Ewa Drzyzga rozmawia z Kasią Nosowską

  Po po tym, jak zespół Hey zawiesił swoją działalność, Katarzyna Nosowska wymyśliła dla siebie nową aktywność - zaczęła publikować w mediach społecznościowych filmiki, w których w zabawny sposób komentuje otaczającą nas rzeczywistość i świat show-biznesu. Teksty z filmików wraz z ilustracjami wydane zostały właśnie w formie książkowej. Czy będzie druga część książki? (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: nosowska