• Informacje na temat:

  nowa aktorka gra natalie

Artykuły na temat: nowa aktorka gra natalie
 • Natalia Rybicka: O tym romansie aż huczy. Nowy partner to syn znanej aktorki

  Rybicka od 2016 roku gra Sylwię Kobus, sympatyczną panią weterynarz w serialu "Blondynka". Wcześniej zaskarbiła sobie sympatię widzów rolą Asi Koryn w "Londyńczykach". Na ekranie jest obecna od czasu serialu "Więzy krwi", w którym zagrała jako 14-latka. Ale choć ma na koncie 30 ról filmowych i telewizyjnych, to jest jedną z najbardziej skrytych aktorek. Wychowana w rodzinie o sportowych...

 • Sophie Turner: Edukacja seksualna na planie "Gry o tron"

  Gwiazda serialu "Gra o tron" - Sophie Turner - przyznała, że dzięki roli w serialu HBO nie musiała uczęszczać w szkole na lekcje... wychowania seksualnego.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Natalia Lesz jest szczęściarą

  Natalia Lesz śpiewa, tańczy, gra w serialach. Teraz wcieli się w zamożną kobietę z podwarszawskiej willi, u której pracuje jedna z „Dziewczyn ze Lwowa”.

 • Monika Mielnik: Nowa piękność w polskim kinie

  "Kim jest ta dziewczyna?" - szeptali goście na premierze "Warsaw by Night". Ich uwagę zwróciła młoda blondynka o posągowej urodzie, która znalazła się w obsadzie filmu. Tajemniczą aktorką jest Monika Mielnik. Czy to przyszła gwiazda polskiego kina?

 • "Gra o tron": Natalie Dormer ogoliła połowę głowy

  Gwiazda serialu "Gra o tron" Natalie Dormer ogoliła połowę głowy do roli w kolejnych częściach "Igrzysk śmierci". Aktorka przyznała, że czekała aż 3 miesiące, by pokazać się publicznie.

 • "Carte Blanche": Eliza Rycembel ścięła włosy

  Młoda polska aktorka poświęciła długie włosy dla filmowej roli. Znana z "Obietnicy" Eliza Rycembel - uhonorowana za tę kreację Nagrodą dla Najlepszej Aktorki Międzynarodowego Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu - poszła w ślady Olgi Bołądź, Anne Hathaway i Natalie Portman, kompletnie odmieniając swój wygląd.

 • "Sama słodycz": Amerykański sen Natalii Klimas

  W serialu "Sama słodycz" gra Pani Patrycję, asystentkę głównego bohatera. Jak opisałaby Pani swoją postać? - Myślę o niej głównie przez pryzmat miłości, jaką darzy Fryderyka, granego przez Piotra(...) zastanawialiśmy się, jak ją ugryźć, żeby była trochę komediowa, ale nie irytowała widza (śmiech). Komedia jest najtrudniejszym gatunkiem do zagrania? - To prawda. Rozbawienie widza to wyższa...

 • Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Po roku przerwy Małgorzata Kożuchowska wróciła do serialu "rodzinka. pl". Gdy na planie gra mamę trzech chłopców, w garderobie czeka na nią jej sześciomiesięczny synek Jan Franciszek. W wywiadzie aktorka opowiada o niełatwym powrocie do pracy, o nowych wątkach, które pojawią się w szóstym sezonie, oraz o fenomenie "rodzinki.pl".

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu kryminalnym TVN pt. "Motyw"!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z „rodzinki.pl”, nie będzie miała tego lata zbyt wiele czasu na odpoczynek. Aktorka rozpoczęła właśnie pracę na planie nowego serialu TVN „Motyw”, w którym gra główną rolę...

 • Co nowego u Boskich?

  Na tę wiadomość fani Boskich czekali od dawna. Kanadyjscy producenci napisali i przesłali scenariusze do nowych odcinków. Zdjęcia do 6. serii "rodzinki. pl" zaczynają się 19 maja. Emisja po wakacjach.