• Informacje na temat:

  nowa aktorka w barwach szczescia

Artykuły na temat: nowa aktorka w barwach szczescia
 • Aktorka "Barw szczęścia" jest w ciąży?!

  Czyżby aktorka "Barw szczęścia" spodziewała się drugiego dziecka?!

 • Anna Dereszowska w "Barwach szczęścia"

  Anna Dereszowska nie ukrywa, że żyje z kalendarzem w ręku. Sporządzając listę zawodowych zobowiązań aktorki, można dostać zadyszki. Właśnie dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia".

 • Prawie była aktorka z "Barw szczęścia" nie chce podzielić losu Kożuchowskiej!

  Rudowłosa aktorka z "Barw szczęścia" oznajmiła ostatnio, że odchodzi z serialu. „Na żywo” dowiedziało się, jaki los czeka graną przez nią bohaterkę. Skończy jak Hanka Mostowiak w kartonach?

 • Trzy gracje w "Barwach szczęścia"

  Dwie piękne panie niedawno dołączyły do obsady serialu, a trzecia wróciła na plan po trzech latach przerwy. Ich bohaterki mają do opowiedzenia ciekawe historie.

 • "Barwy szczęścia": Stare grzechy, nowe błędy

  Zapraszamy na kolejny tydzień z "Barwami szczęścia"... Co tym razem zobaczymy w serialu?

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • "Barwy szczęścia": Nowi bohaterowie – i nowe śledztwo

  Bójka, szantaż, narkotyki – w „Barwach szczęścia” znów robi się „gorąco”! Do tego widzowie poznają wkrótce dwoje nowych bohaterów. Co dokładnie wydarzy się w serialu w kolejnym tygodniu?

 • Barbara Kurzaj: Trzeba walczyć o uczucie

  Na ekrany kin wszedł właśnie film "Kebab i Horoskop" z udziałem Barbary Kurzaj, aktorki znanej m.in. z "Barw szczęścia". Wkrótce zobaczymy ją też w nowym serialu! Czy zagra wymarzoną rolę silnej kobiety?

 • "Barwy szczęścia": Nowe wątki i nowe postaci

  ..., zapowiada się bardzo ciekawie. Drugą nową postacią w "Emce" jest Sonia (Barbara Wypych), siostrzenica Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska). Młoda aktorka włożyła policyjny mundur i zajęła miejsce Natalki (Marcjanna Lelek), która wyjechała z mężem w Bieszczady. "Barwy szczęścia" Sporo dzieje się również w "Barwach szczęścia". - występują Anna Mrozowska i Alan Andersz. Czy zasilą ekipę...

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

Zdjęcia na temat: nowa aktorka w barwach szczescia
Wideo na temat: nowa aktorka w barwach szczescia
 • "Barwy szczęścia": Pożegnanie Kasi Zielińskiej

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z „Barw szczęścia”, żegna się z produkcją, w której gra od prawie 10 lat i której zawdzięcza ogromną popularność. - Czas na nowe życie – wyznała aktorka(...) – powiedziała w rozmowie z magazynem „Party”. Aktorka, która na planie „Barw szczęścia” po raz pierwszy stanęła pod koniec czerwca 2007 roku, twierdzi, że właśnie wtedy rozpoczął się