• Informacje na temat:

  nowa aktorka w hotelu 52

Artykuły na temat: nowa aktorka w hotelu 52
 • ​Zmarła aktorka Bożena Krzyżanowska. Grała m.in. w "M jak miłość"

  ...życiu", "Na dobre i na złe", "Pierwszej miłości". Jej ostatnią rolą serialową był występ w "Hotelu 52".  Nie jest znana przyczyna śmierci aktorki. Pogrzeb Bożeny Krzyżanowskiej prawdopodobnie odbędzie(...)"Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 11 sierpnia 2019 roku zmarła Bożena Krzyżanowska - aktorka i piosenkarka, laureatka Nagrody Głównej X Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (1989

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Z wizytą na planie "Hotelu 52"

  Ludzkie dramaty, intrygi i zdrady. Ekscentryczni goście i zaskakujące sytuacje! W Warszawie i okolicach kręcone są zdjęcia do siódmej części serialu "Hotel 52"!

 • "Czasami Filip bywa nieznośny"

  Jako nowa recepcjonistka zadba o dobre pierwsze wrażenie gości hotelowych. Jednak nie tylko klienci będą pod jej urokiem. Jej bohaterka - Sara zwróci też uwagę nowych kolegów z pracy. Klaudia Helajcio opowiada o pracy na planie "Hotelu 52".

 • Skandal w "Hotelu 52"

  Serialowa gwiazdka w zeszły piątek, 20 lipca, przerwała zdjęcia na planie "Hotelu 52", oskarżając Piwowarskiego o to, że stawił się do pracy pod wpływem alkoholu. Reżyser oczywiście zaprzeczył tym(...) mała kwota - powiedziała Olga Kwiecińska z Akson Studio produkującego serial. Jak wynika z informacji "Super Expressu" może być to kwota rzędu 40 tys. złotych. Tyle gwiazda "Hotelu 52" zarabia w ciągu...

 • "Czas honoru. Powstanie": Nowi bohaterowie

  Dwudziestoletni aktorzy, już znani i lubiani, zagrają młodych powstańców, swoich rówieśników sprzed 70 lat. A w rolach Niemców pojawią się gwiazdy. To będzie wyjątkowa seria "Czasu honoru".

 • Nowi goście w "Hotelu 52"

  Trwają zdjęcia do 6. serii "Hotelu 52". Co zobaczymy w serialu po wakacjach? Nową obsadę i jeszcze bardziej "pokręconych" hotelowych gości - zapowiadają twórcy hitu.

 • Nareszcie oryginalny polski serial

  Wiosną zobaczymy nowy serial telewizji TVN. "Przepis na życie" ma udowodnić, że nigdy nie jest za późno, by zacząć coś nowego.

 • Cielecka nie zagra już w "Hotelu 52"!

  Magdalena Cielecka, czyli Iwona Szwed z "Hotelu 52", na bankiecie z okazji zakończenia 5. sezonu serialu ogłosiła, że odchodzi z jego ekipy...

 • "Hotel 52": Weronika Rosati nie pojawiła się w sądzie, bo trafiła do szpitala!

  Weronika Rosati, czyli Maria z "Hotelu 52", nie pojawiła się w poniedziałek na procesie sądowym dotyczącym sprawy związanej z książką Andrzeja Żuławskiego. Prawnicy poinformowali, że artystka znalazła się w szpitalu. Powodem jest uraz nogi, którego doznała we wrześniowym wypadku.

Zdjęcia na temat: nowa aktorka w hotelu 52
Wideo na temat: nowa aktorka w hotelu 52
 • Ada Fijał w "Hotelu 52"

  Ada Fijał, którą ostatnio pochłonął zawód recenzentki stylizacji gwiazd, wraca do aktorstwa. - W serialu "Hotel 52" gram nową menedżerkę hotelowej restauracji. To bohaterka "po przejściach", dlatego myślę, że wiele kobiet będzie się z nią identyfikować - mówi aktorka.