• Informacje na temat:

  nowa drapieżna

Artykuły na temat: nowa drapieżna
 • Drapieżna Kasia Cichopek zaskoczyła nowym wizerunkiem

  We wtorek odbył się pokaz jednej z amerykańskich marek, na którym nie zabrakło celebrytów. Najlepiej na ściance zaprezentowała się gwiazda serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek. 35-latka pojawiła się odmieniona, w drapieżnej małej czarnej i w rudawym odcieniu włosów, które spięła w kok. Do tego aktorka dobrała modne wysokie kozaki. Fotoreporterzy nie mogli oderwać od niej oczu!

 • "Interstellar" : Kosmos jako ostateczna granica

  "Interstellar" to w zamierzeniu arcydzieło. Christopher Nolan - najambitniejszy współczesny twórca kina rozrywkowego - próbuje korzystać z ogromnych możliwości, jakie oferuje twarda fantastyka naukowa. Chce stworzyć film o wizualnym i intelektualnym rozmachu, taki, który pokaże widzom cuda i zastanowi się nad miejscem ludzkości we wszechświecie. Efekt tych starań jest ekstremalnie i chorobliwie megalomański.

 • Gayga przez całe życie była drapieżna i ostra. Zmieniła ją dopiero choroba nowotworowa

  Starannie dobierała muzykę, komponowała, szukała odważnych tekstów. Nie chciała śpiewać o banałach z gatunku: "tak mi żal, że nie ma cię ze mną", ale o trudnych uczuciach i prawdziwych problemach(...) ostatnia płyta "Dziennik mojej podróży". W sumie nagrała ich osiem. Niespodziewanie zniknęła ze sceny na 10 lat, żeby powrócić w 2006 roku w nowym wcieleniu. Zrezygnowała z drapieżnego wizerunku...

 • Tina Turner: 75 lat królowej rocka

  Jej utwory i charakterystyczny wokal zna niemal każdy. Swoją charyzmą mogłaby obdarzyć kilka innych wokalistek młodszego pokolenia. Tina Turner kończy 75 lat.

 • Nowe oblicze Kai z "Na Wspólnej"

  Agnieszka Kawiorska, czyli Kaja z "Na Wspólnej", pokazała nowe, drapieżne oblicze. Zobaczcie sami!

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

 • "Gotham": Fish trzęsie miastem

  Być może większość kojarzy Jadę Pinkett Smith z roli wrażliwej pielęgniarki z serialu „Siostra Hawthorne”. Jednak od niedawna mamy okazję zobaczyć ją w nowym, drapieżnym wcieleniu.

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  - "Furia" nie jest typem kina wojennego, do którego przywykliśmy - przekonują twórcy produkcji, która 24 października wejdzie na ekrany polskich kin. - Żaden inny film nie pokazuje tak dosadnie namacalnej grozy wojny - dodają.

 • Nowe zajęcie Ivana Komarenki

  Ivan Komarenko (32 l.) tak bardzo zapragnął zetknąć się z przyrodą, że zatrudnił się w... warszawskim ZOO. Wokalista przyznaje, że lubi zapach obory.

 • T-Mobile Nowe Horyzonty: Panorama mistrzów

  Podczas festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty w niezwykle lubianej przez widzów Panoramie ponownie znalazły się dzieła mistrzów współczesnego kina autorskiego i odkrycia, filmy nagradzane na wielkich i małych festiwalach.