• Informacje na temat:

  nowa dziewczyna czesława

Artykuły na temat: nowa dziewczyna czesława
 • Szczegóły związku Czesława

  ...- mówią "Tjż" znajomi Czesława. - Smycz którą mu założyła, zupełnie mi nie przeszkadza, bo Kasia jest bardzo sympatyczną osobą - komentuje kolega Mozila. Nowa miłość muzyka ma na niego bardzo dobry(...) coś! - opowiada pismu jej znajoma. Najbliżsi Czesława mają nadzieję, że muzyk wreszcie ułoży sobie życie. W młodą studentkę wpatrzony jest ponoć jak w obrazek. - Nie widzi świata poza nią - podkreśla...

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • "Barwy szczęścia": Pokusy, kłótnie i groźby

  Małżeńskie kłótnie, randka i molestowanie w pracy - przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia” i nowa dawka emocji! Co tym razem zobaczymy w serialu?

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Bogusław Linda apeluje do homofobów: Wyjdźcie ze swojej skorupy. Szkoda życia

  Bogusław Linda (65 l.) został nową twarzą akcji społecznej Kampanii Przeciw Homofobii "Ramię w ramię po równość". Słynący z bezkompromisowych wypowiedzi aktor zabrał głos w sprawie miłości i akceptacji osób LGBT.

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

 • Na Wspólnej

  ...się, że będzie miała profesjonalną sesję fotograficzną. Dziewczyna drwi z Kasi i jej stylizacji w ciuchach z lumpeksu! Załamana Bergówna jeszcze raz prosi o pomoc Janka.

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • "Kultowe seriale": Córki słynnych ojców mają trudniej?

  ...- Zuzanna i Katarzyna - zostały aktorkami.  - Kiedy córki były nastolatkami, robiłem im wykłady o tym, jak bardzo niewdzięczny jest zawód aktora. Mówiłem, że całe życie będą oceniane, że każda nowa rola(...) szczęścia" i "Diagnozie". Zagrała też w "Wojennych dziewczynach" i nowym serialu "Znaki".

 • 120 projekcji podczas Sopot Film Festival

  8 filmów fabularnych oraz 20 krótkich metraży i animacji rywalizować będzie w dwóch konkursach na rozpoczynającym się w sobotę, 12 lipca, Sopot Film Festival. Podczas 14. edycji tej imprezy odbędą się też liczne pozakonkursowe pokazy. Ogółem zaplanowano 120 projekcji.

Zdjęcia na temat: nowa dziewczyna czesława