• Informacje na temat:

  nowa dziewczyna kuby wojewódzkiego

Artykuły na temat: nowa dziewczyna kuby wojewódzkiego
 • Sonia Wesołowska została nową "Wodzianką" w programie Kuby Wojewódzkiego. 22-latka zadebiutowała właśnie na rozkładówce pisma dla panów.

 • Była modelka "Playboya" rozbiera się w polskim filmie

  Pamiętacie Izę Salę, która zasłynęła z okładkowego zdjęcia 3D w "Playboyu" oraz rozebraniem się w programie Kuby Wojewódzkiego? O modelce przypomnieli sobie twórcy polskiego filmu "Dżej Dżej" obsadzając ją w epizodycznej roli... "blondynki na jachcie".

 • "Zdrowie pięknych dziewczyn i twoje, Agnieszka". Chylińska nie potrafi zapomnieć

  Agnieszka Chylińska (42 l.) twierdzi, że "poświęciła wszystko dla zespołu O.N.A., w którym nigdy nie czuła się dobrze". Nie może wybaczyć kolegom, że nie dopilnowali jej i patrzyli na to, jak idzie na dno.

 • Nowa miłość Wojewódzkiego?

  On - Kuba Wojewódzki - zainteresowany tylko kobietami do lat 30. Ona - Olga Bołądź - piękna, zdolna, lat 26. Czy to wystarczy, by między kontrowersyjnym prezenterem, a młodą aktorką zrodziło się prawdziwe uczucie?

 • "Rodzina" Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk właśnie się powiększyła! To kolejny żart?

  ...w ciążę" - zwierzyła się jedna fanka. Czy dziewczyna Wojewódzkiego powinna wziąć sobie to do serca? (...) się i takie, w których zauważono u psa pewien problem. Otóż fani zwrócili uwagę na wypadającą trzecią powiekę, z czym należy zgłosić się do weterynarza. Jesteśmy ciekawi, czy to kolejny chwyt Kuby...

 • "X Factor": Wojewódzki "zszokowany poziomem programu"

  Mimo że zapomniał tekstu, Dawid Podsiadło zmiótł konkurencję i potwierdził, że jest największym faworytem drugiej edycji "X Factor". Z programem pożegnał się zespół De Facto.

 • Wodzianka oskarża Wojewódzkiego: Zostawił ciężarną na bruku!

  Dominika Zasiewska (24 l.) nie może przeboleć, że nie nosi już wody w programie Kuby Wojewódzkiego (50 l.). Z tego powodu postanowiła odegrać się na swoim byłym pracodawcy!

 • Dziewczyna Wojewódzkiego ma 21 lat

  Sara Faraj, czarnowłosa piękność o śniadej cerze i półarabskim pochodzeniu to nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego (48 l.).

 • Rewolucja w życiu Wojewódzkiego? Wszystko dzięki Chylińskiej!

  Renatę Kaczoruk (32 l.) swoje głosy.  "Moja dziewczyna ma w tym tygodniu urodziny. Jeśli macie ochotę dołożyć się do prezentu wyślijcie SMS pod numer 7370 o treści 7. Wiem, że marzy o tym, by tańczyć(...) l.), z którą współpracował m.in. na planie „Małych gigantów”.  "Aga od dwóch lat stara się przekonać Wojewódzkiego, że małżeństwo to nic strasznego. Sama nie może się już doczekać, by zaśpiewać na jego...

 • Justyna Ekert (26 l.), nowa przyjaciółka Kuby Wojewódzkiego (47 l.), w spektaklu "Damska torebka" w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz, nie tylko pokazuje wdzięki, ale także obdarza pocałunkiem kobietę. Zobacz video!