• Informacje na temat:

  nowa dziewczyna na wspólnej

Artykuły na temat: nowa dziewczyna na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Nowa miłość Oli to... dziewczyna

  Sensacyjny scenariusz szykują na wiosnę twórcy telenoweli „Na Wspólnej” dla Marty Wierzbickiej, odtwórczyni roli Oli Zimińskiej.

 • Slash zamieszkał z nową dziewczyną

  Po złożeniu pozwu o rozwód gitarzysta Slash zamieszkał z Meegan Hodges, z którą spotykał się przed laty.

 • „Na Wspólnej”: Nowa dziewczyna wpędzi Franka w kłopoty!

  Frankowi (Natan Czyżewski) wpadnie w oko Maja (Natalia Keber), nowa koleżanka z klasy. Zrobi wszystko, by jej zaimponować…

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Na Wspólnej

  ..., żeby wróciła do Nowaka. Anastazja nie chce _ nie może wyznać ukochanemu prawdy o sobie. Joachim tłumaczy _ cokolwiek zrobiła w przeszłości, Tomek jej wybaczy. Co zrobi dziewczyna? Robert spotyka się z Olgą, byłą żoną. Kobieta żąda dodatkowych pieniędzy na ich syna. Zarzuca Robertowi, że bardziej troszczy się o swoją nową rodzinę niż o własne dziecko! Tymczasem do Weroniki zgłasza się nowa...

 • "Ja nie wracam" : W podróży

  Ania z wyglądu przypomina kilkunastoletnią dziewczynę. Tak naprawdę jest dorosłą, niezależną kobietą. Pracuje na uniwersytecie jako asystentka profesora. Uczy studentów. W dzieciństwie była wychowanką domu dziecka i tylko dzięki bardzo ciężkiej pracy udało jej się zacząć wszystko od nowa.

 • Nowe wątki w "Na Wspólnej"

  Rodzinna impreza u Igora Nowaka z niespodziewaną wizytą funkcjonariuszy CBŚ i dramatycznym finałem. Nowa, kontrowersyjna miłość Oli Zimińskiej. Bardzo poważne oskarżenia wobec Olafa, ukochanego Marty Hoffer. Czy Michał będzie miał dziecko z Julią? To tylko niektóre z emocjonujących wątków, które już wiosną pojawią w serialu „Na Wspólnej”.

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • Na Wspólnej

  Ostrowski dowiaduje się, że nowa dyrektorka szpitala odwołała operację jednego z pacjentów. Ordynator robi Kolendzie awanturę, ale ta pozostaje nieugięta....

 • Dominika Gwit: "Gruba" metamorfoza

  Zachwyca wspaniałą figurą. Trudno dziś rozpoznać w niej dziewczynę, która grała "Grubą" w "Przepisie na życie".

Zdjęcia na temat: nowa dziewczyna na wspólnej
Wideo na temat: nowa dziewczyna na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska o nowych wątkach w serialu

  Joanna Jabłczyńska wróciła do „Na Wspólnej” z przytupem. Co czeka bohaterkę w nowych odcinkach? Aktorka cieszy się z obecnego wątku Marty-mścicielki. - Bardzo mnie to cieszy, bo Marta była albo taką grzeczną, ułożoną dziewczyną, a później było dużo płaczu w jej życiu i takiego załamania, a tutaj dziewczyna pokazała, że ma pazur – mówi Joanna Jabłczyńska.

 • "Na Wspólnej": Co wydarzy się w nowych odcinkach?

  Beata marzy o gromadce dzieci! Tomek nie podziela tych planów. Tłumaczy dziewczynie, że już raz prawie poczuł się ojcem – to wszystko przypomina mu o tym, co zrobiła Anastazja. Beata uspokaja go – ona jest inna. Czy to samo powie Anastazji? Trzcińska czeka na nią przed jej domem.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Przyjaźń poza planem

  przyjaźnią się poza pracą? Czy mają wspólne plany zawodowe? - Bardzo chcę zrobić z dziewczynami spektakl. Już to widzę, jak jedziemy w trasę i gramy sześć tytułów w ciągu tygodnia. To będzie cudowne

Dyskusje na temat: nowa dziewczyna na wspólnej