• Informacje na temat:

  nowa kadra

Artykuły na temat: nowa kadra
 • Beata Tadla dostała nową pracę!

  ..., kadra kierownicza i rzecznicy prasowi" - czytamy w tabloidzie. Na podobnych fuchach od lat zbija kokosy Tomek Kammel, więc Beata nie musi się już chyba martwić o emeryturę!

 • Artur Dziurman: Niezrażony cudotwórca

  Lubi, kiedy jego serialowy bohater zaczyna wszystko od nowa. Artur Dziurman też ma w sobie pokłady samozaparcia i w dalszym ciągu szuka lokum dla swojego teatru, w którym występują... niewidomi.

 • Będą nowe odcinki "Świata według Kiepskich"

  Ekipa realizująca serial "Świat według Kiepskich" przygotowuje się do powrotu na plan w styczniu. "Trwają jeszcze rozmowy, ale jesteśmy raczej pewni, że dojdzie do realizacji nowej serii" - mówi PAP Life Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch.

 • Grupa Monty Python wraca na scenę!

  W tym tygodniu Londyn stanie pod znakiem "ministerstwa głupich kroków", "podróży czarnego rycerza" i "niebieskiej papugi", bo na scenę powraca najsłynniejsza grupa kabaretowa wszech czasów. W lipcu w O2 Arena brytyjski dowcip rozbłyśnie po raz kolejny dzięki wielkiemu powrotowi grupy Monty Python! Asy ciętego dowcipu wystąpią z nowym i odświeżonym materiałem także w Cinema City.

 • "Grey’s Anatomy: Chirurdzy": Najnowszy sezon na FOX

  W środę 14 listopada na FOX pojawi się najnowszy 15. sezon "Grey’s Anatomy: Chirurdzy". Co tym razem spotka kadrę lekarską? Z czym będą musieli zmierzyć się bohaterowie w najnowszym sezonie?

 • Dlaczego nie mówią o cyfrze?

  Dwie trzecie Polaków wciąż nie wiedzą o tym, że w 2014 roku w kraju będzie nadawana wyłącznie telewizja cyfrowa, której odbiór wymaga zakupu specjalnego sprzętu. I wciąż nie wiadomo, kto, kiedy i za czyje pieniądze miałby ich o tym informować - wytyka "Gazeta Wyborcza".

 • "Klan": Szykuje się kolejny ślub u Lubiczów!

  Będzie to szeroko komentowane wydarzenie na Wydziale Slawistyki UW, gdzie oboje pracują. Powód? Wszyscy prędzej by się spodziewali inwazji z kosmosu niż tego, że docent Gwidon Sarna zdecyduje się zerwać z kawalerskim stanem. - Po prostu czuł się samotny - wyjaśni Marczyńska znajomej. - Ja też. - Bardzo się cieszę, że nasza kadra jest tak zgrana, że nawet śluby się  zdarzają w tym gronie...

 • Girl Power, czyli muzyczny rok kobiet

  Jest niemal połowa roku 2011. Na gali rozdania muzycznych nagród branżowego tygodnika "Billboardu" jeden z najlepszych występów w historii daje popularna wokalistka Beyonce, która w pewnym momencie wykrzykuje: "Dziewczyny rządzą światem!". Występ jest wyreżyserowany z takim rozmachem, że trudno się oprzeć wrażeniu, iż właśnie wkraczamy w świat muzycznej "seksmisji".

 • "Klan": Leszek powraca!

  Lubi, kiedy jego serialowy bohater zaczyna wszystko od nowa. Artur Dziurman też ma w sobie pokłady samozaparcia i w dalszym ciągu szuka lokum dla swojego teatru, w którym występują... niewidomi.

 • Wiosną pojawi się w aż czterech serialach

  Katarzyna Maciąg zagra wiosną w kilku serialach telewizji Polsat. Gwiazda chętnie opowiada o nowych rolach, aktorstwie oraz życiu w świecie show-biznesu.

Wideo na temat: nowa kadra
 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

Dyskusje na temat: nowa kadra
 • Re: "Ranczo": ​Czy Franczeska tęskni za serialem?

  niech wymyślą ciąg dalszy - nowy Prezydent co wymyśli- czy na stanowisku wojta się utrzyma a może ktoś inny - tesknie za dalszym ciagiem jest tyle watków do pokazania np. biskup opuści Wilkowyje i będzie nowa kadra itp.

 • Re: Burski ma kochankę?

  Lubie ten serial i ciesze sie, ze trwa!!! Pan Marek Bukowski BARDZO mi sie podoba, nowa kadra takze, stara kadra wspaniale wprowadza mlodsza w hierarchie szpitalna. Dzisiaj lekarze nie szanuja siebie, a przeciez wykonuja jeden z najbardziej prestizowych zawodow swiata.