• Informacje na temat:

  nowa komedia

Artykuły na temat: nowa komedia
 • Nowa komedia twórców "Jak poznałem waszą matkę"!

  Komedia, zatytułowana "New York Mythological", ma przedstawiać losy młodej dziewczyny, która przeprowadza się do "wielkiego jabłka" i zostaje oczarowana "magią" Nowego Jorku. Jak mógłby sugerować tytuł w serialu znaleźć mogą się elementy fantasy. Z pewnością przekonałoby to do obejrzenia nowej produkcji fanów "Jak poznałem waszą matkę", którzy byli oburzeni sposobem, w jaki twórcy zakończyli...

 • "Głosy": Nowa komedia reżyserki "Persepolis"

  Marjane Satrapi, autorka obsypanego nagrodami animowanego "Persepolis", tym razem zaprasza nas do szalonego świata uroczych zabójców i rozgadanych, przemądrzałych zwierząt! Odjechana komedia z Ryanem Reynoldsem, Gemmą Arterton i Anną Kendrick w rolach głównych w kinach już od 13 lutego.

 • "Przyjaciele z uniwerku": Nowa komedia z Cobbie Smulders

  Jak potoczyły się losy grupki przyjaciół ze studiów? Jak wygląda "realne" życie w porównaniu do młodzieńczych marzeń? Tego dowiecie się z nowego serialu komediowego, w którym główne role grają m.in. Cobbie Smulders ("Jak poznałem waszą matkę") oraz Fred Savage ("Cudowne lata").

 • "Body/Ciało": Surowa czarna komedia?

  Największy niemiecki dziennik opiniotwórczy "Sueddeutsche Zeitung" zauważył pokazany w poniedziałek na Berlinale film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", nazywając obraz "bardzo surową czarną komedią", która ukazuje komiczne strony nieszczęść.

 • "I'm Not Your Friend": Nowa komedia z Mattem LeBlanciem

  Matt LeBlanc nie może ostatnio narzekać na brak propozycji. W zeszłym tygodniu świat obiegła wiadomość, że znany z "Przyjaciół" aktor został jednym ze współprowadzących nowego "Top Gear". Teraz LeBlanc przygotowuje się do roli w serialu komediowym stacji CBS.

 • 28 spektakli zostanie pokazanych podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia, który w piątek rozpocznie się w Krakowie. W konkursie publiczność zobaczy m.in. przedstawienia w reż. Krystiana Lupy, Agnieszki Glińskiej i Grzegorza Jarzyny. Na scenie będzie można zobaczyć tak znanych aktorów, jak Adam Woronowicz, Jan Peszek, Danuta Stenka, Rafał Maćkowiak.

 • "Camping": Pierwszy trailer komedii HBO. Jennifer Garner i David Tennant w obsadzie

  ..."Camping" to nowa komedia wyprodukowana przez twórczynię kultowego serialu "Dziewczyny", Lenę Dunham. W rolach głównych występują Jennifer Garner ("Agentka o stu twarzach", "Juno") i David Tennant ("Doktor Who", "Jessica Jones").

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

 • Netflix: Amy Poehler szykuje nową komedię

  Amy Poehler ("Parks and Recreation") wraz z Natashą Lyonne ("Orange is the New Black") przygotuje dla Netflixa nowy serial komediowy.

 • Boska Komedia: Stenka najlepszą aktorką festiwalu!

  Danuta Stenka została wybrana najlepszą aktorką zakończonego w sobotę, 13 grudnia, 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia w Krakowie. Najlepszym aktorem został Piotra Skiby. Spektakl Krystiana Lupy "Wycinka, HOLZFŽLLEN" wygrał festiwal.

Zdjęcia na temat: nowa komedia
Wideo na temat: nowa komedia
 • Anna Cieślak w "komedii niebanalnej"

  W nowym serialu Polsatu "Ludzie Chudego" będziemy mogli oglądać m.in. Annę Cieślak, która zagra policjantkę, ale - jak sama mówi - "nie taką, co biega z bronią, ale pracującą w laboratorium w białych rękawiczkach". - To dobrze zrobiona, niebanalna komedia - dodaje aktorka.

 • „Pod wspólnym niebem”: Marek Bukowski i tajemniczy wąs

  Marek Bukowski opowiada nam o szalonej, nowej komedii „Pod wspólnym niebem”. Jest to serial zainspirowany dziełem „Romeo i Julia”. Aktor opowiada nam także o swojej nowej współlokatorce w serialu „Na dobre i na złe” oraz o kolejnym sezonie „Belle Epoque”.

 • Netflix: Zapowiedź serialu "Zagubieni w kosmosie"

  "Zagubieni w kosmosie", połączenie serialu fantastyczno-naukowego oraz komedii, był emitowany na antenie stacji CBS przez trzy sezony. Fabuła serii była osnuta wokół losów rodziny Robinsonów (naukowców Johna i Maureen oraz ich dzieci - Judy, Penny i Willa), która decyduje się na podróż na odległą planetę Alpha Centauri. W kwietniu bieżącego roku Netflix zaprezentuje nową wersję "Zagubionych w kosmosie". Serial będzie dostępny od 13 kwietnia.

Dyskusje na temat: nowa komedia