• Informacje na temat:

  nowa kreskówka

Artykuły na temat: nowa kreskówka
 • "Piekaczki": Nowa kreskówka na kanale Nickelodeon

  ...  Kreskówka opowiada historię dwóch lekkodusznych kaczuszek, które podróżują swoją "rakietociężarówką" , całe dnie spędzając na karmieniu głodnych klientów. Główni bohaterowie - najlepsi przyjaciele Sylwo i Bodzio - są dostawcami chleba na planecie Staw-gea, w całości zamieszkałej przez kaczki. A jak wszyscy wiemy...te zwierzaki kochają chleb. Roznosiciele pysznych wypieków, próbując...

 • Kim są "Piekaczki"?

  Oto nowa propozycja nie tylko dla najmłodszych widzów. "Piekaczki" to serial animowany, który od niedawna emitowany jest na kanale Nickelodeon.

 • "BrzydUla": Julia Kamińska gościnne w kultowej kreskówce

  ..."Pora na przygodę" to kreskówka autorstwa Pendletona Warda emitowana w Cartoon Network. Jej akcja rozgrywa się w magicznie-postapokaliptycznej Krainie Ooo, a fabuła skupia się na przygodach najlepszych przyjaciół: chłopca Finna i psa Jake’a. Ci dawaj goście najbardziej na świecie chcą zostać walecznymi bohaterami. Ratują więc niezwykłe królewny z rąk pragnącego poślubić je Lodowego Króla...

 • Arkadiusz Jakubik: Poddałem Obeliksa analizie psychologicznej

  "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów" to nowa odsłona kultowego komiksu, tym razem w formie animacji 3D. Film ma gwiazdorską obsadę dubbingową. Wojciech Mecwaldowski jest Asteriksem, a Arkadiusz Jakubik Obeliksem. "Musiałem zrozumieć motywacje mojego bohatera" - wyznaje ten ostatni.

 • Horodyńska i Fijał wystąpią w kreskówce

  Joanna Horodyńska i Ada Fijał użyczą swoich głosów ptasim plotkarom w filmie "Zambezia".

 • Myszka Miki przemówiła po raz pierwszy!

  "Parowiec Willie" (ang. Steamboat Willie) to 8-minutowa animacja Walta Disneya, w której po raz pierwszy słyszymy głos Myszki Miki. Premiera tego jednego z pierwszych dźwiękowych filmów animowanych odbyła się 18 listopada 1928 roku.

 • Nowa odsłona popularnych bajek

  ...bajek i programów rozrywkowych. W ostatnim czasie nową ofertę zaproponowały także stacje Disneya oraz Nickelodeon. Oprócz nowych kreskówek, najmłodsi widzowie będą mogli oglądać klasyczne(...) kultowych seriali dostępne będą na kanałach Boomerang na całym świecie. Premierową odsłonę zaplanowano na jesień tego roku.

 • Nicki Minaj propaguje nazizm? Raperka przeprasza

  Raperka Nicki Minaj wywołała kontrowersje kolejnym teledyskiem. Tym razem jednak nie chodzi o nagość, a o rzekome propagowanie nazizmu.

 • Gdzie się podziały tamte kreskówki?

  ..., ogromnych oczu i marynarskich mundurów, jakim była ta kreskówka, wyłania się tylko jedno pytanie: dlaczego ktoś próbował dodać do tego jakąkolwiek fabułę? Po co? - pytamy się. "Krowa i Kurczak...

 • Małgorzata Kożuchowska w oscarowej animacji

  Już 8 maja Małgorzatę Kożuchowską będzie można usłyszeć w poruszającej, nominowanej w tym roku do Oscara, animacji "Sekrety morza".

Wideo na temat: nowa kreskówka
 • Pierwsze 90 sekund nowej "Futuramy"

  Klip promujący powrót „Futuramy” – jest to pierwsze 90 sekund pierwszego odcinka nowej serii. 24 czerwca 2010, na antenie Comedy Central, zawita nowy sezon kultowej kreskówki.

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...