• Informacje na temat:

  nowa książka

Artykuły na temat: nowa książka
 • "Klan": Nowa książka Daniela to... niewypał!

  ..., recenzję swej nowej książki. Niestety, okaże się, że jego praca praktycznie poszła na marne i - jeśli chce, by powieść została wydana - musi napisać ją od nowa. - Niech im pan recenzent napisze hit(...)" sięgnie Feliks. - Może mam gorszy dzień, ale ta książka kompletnie mi nie leży, ledwo przebrnąłem przez połowę - wyzna później żonie. - To nie moja poetyka... Ale czy powiedzieć o tym Danielowi...

 • Nowa książka autorki "Pięćdziesięciu twarzy Greya"

  Nowa powieść autorki "Pięćdziesięciu twarzy Greya" - E. L. James - trafi do księgarń 18 czerwca.

 • "Aktorki. Odkrycia": Nowa książka Łukasza Maciejewskiego

  ..."Aktorki. Odkrycia" to najnowsza książka Łukasza Maciejewskiego - znanego dziennikarza oraz cenionego krytyka filmowego i teatralnego. To już trzecia część serii, której bohaterkami są polskie aktorki. Premiera książki odbyła się w poniedziałek, 9 października, w kinie Atlantic w Warszawie.

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • Książka, która zmieni Twoje życie

  Jest taka książka, która przyspiesza bicie serca. A w niej historia, która może się przydarzyć każdej z nas. Powieść „Milion nowych chwil” Katherine Center udowadnia, że nie ma prostej drogi do happy endu, a on sam może wyglądać zupełnie inaczej, niż to sobie wymarzyliśmy.

 • Monika Zamachowska: Kuchnia kobiet

  "Kuchnia kobiet" - nowa książka Moniki Zamachowskiej, jest swego rodzaju kulinarną biografią. Dziennikarka przywołuje przepisy znane w jej rodzinie i te opracowane przez jej przyjaciółki. Jak przyznaje, kulinarną "księgą mądrością" jest dla niej wiekowy notatnik babci.

 • Książka "Zaczaruj mnie" zaczaruje widzów?

  ...3 lipca ukazała się powieść "Zaczaruj mnie", zabawna i romantyczna historia o trójce przyjaciół, którzy kończą studia - i pragną podbić świat. Autorką książki jest znana scenarzystka Karolina Frankowska, która stworzyła już dwa autorskie seriale: "Prawo Agaty" i "Nowa". Na jesieni na antenie TVP zobaczymy też kolejną produkcję opartą na jej pomyśle - serial "Strażacy". A od chwili premiery...

 • "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]": Okrutna etykietka nastolatków

  Czy poznaliście już nowe słowo na 4 litery? THE DUFF (ang. "designated ugly fat friend", pl: "ta brzydka i gruba") to nowa szkolna etykietka w amerykańskich szkołach. Opowiada o tym film, który trafi na ekrany polskich kin 17 kwietnia. Już w czwartek, 9 kwietnia, obraz "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" będzie można obejrzeć na przedpremierowych pokazach w sieci Cinema City i Mulitkino.

 • Nowa książka Felicjańskiej już w sklepach! O czym?

  ..., postanowiła pójść za ciosem. Co prawda jej debiut literacki raczej nie stał się bestsellerem, ale Ilona zdaje się tym kompletnie nie przejmować. Właśnie na rynku pojawiła się jej kolejna książka. Tym razem jest to autobiografia byłej modelki i alkoholiczki, napisana w formie wywiadu-rzeki, który przeprowadziła z nią Aneta Pondo. Książka nosi wymowny tytuł "Cała prawda o...". Czyli o czym? "... o tym...

 • Anna Wendzikowska odsłania kulisy Hollywood

  Jakie naprawdę są gwiazdy światowego kina? Jak od kulis wygląda praca dziennikarza show-biznesowego? Odpowiedzi na te pytania przynosi książka Anny Wendzikowskiej.

Zdjęcia na temat: nowa książka
Wideo na temat: nowa książka
 • Kasia Nosowska o swoim nowym projekcie. Nie będzie śpiewać!

  23 maja ukaże się pierwsza książka Katarzyny Nosowskiej pt. "A ja żem jej powiedziała". Będzie to 50 żartobliwych tekstów okraszonych obrazkami. Przyczynkiem do jej napisała były filmiki, które wokalistka wrzuca na swój instagramowy profil i które są komentarzem do show-biznesowej rzeczywistości. (WideoPortal/x-news)

 • Krzysztof Gojdź wydaje książkę

  Krzysztof Gojdź pracuje nad nową książką, w której opowie, jak dbać o skórę twarzy i włosy, aby dobrze wyglądać w każdym wieku.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan ze łzami w oczach: Jestem w najlepszym momencie mojego życia

  "To jest książka bardzo na czasie" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Rozenek-Majdan o swojej nowej publikacji "Perfekcyjne maniery". "Jestem w najlepszym momencie swojego życia" - zdradziła Rozenek-Majdan. Czy to program "Projekt Lady" natchnął ją do napisania tej książki? (Dzień Dobry TVN / x-news)

Dyskusje na temat: nowa książka