• Informacje na temat:

  nowa laska

Artykuły na temat: nowa laska
 • Ale wychudła! Magda Gessler to niezła laska!

  ...taka zmiana! Świetnie... proszę zmienić koniecznie stylistkę!!! Wygląda Pani genialnie" - apelowała jedna z fanek. Na was również zrobiła wrażenie nowa sylwetka restauratorki? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Krafcy "Psycho": Nowa płyta w 2015 roku

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Psycho" pochodzącej z Bochni grupy Krafcy. Wokalista tego zespołu Łukasz Szczepanik pojawi się wiosną w najbliższej edycji "The Voice of Poland".

 • Anna Starmach schudła i zmieniła fryzurę! Ale laska!

  ...wprawiły wszystkich w osłupienie. Starmach nie tylko ma na nich inną fryzurę. W oczy rzuca się przede wszystkim jej nowa, niezwykle zgrabna sylwetka! Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba! Jak wam...

 • "Frozen Fever": "Making Today a Perfect Day" nową piosenką z "Krainy lodu"

  Ponad 2 mln odtworzeń w ciągu niespełna tygodnia zanotowała piosenka "Making Today a Perfect Day" pochodząca z krótkometrażowego filmu "Frozen Fever".

 • Laska bez skutera kontra laska ze skuterem...

  ...bardzo podoba się Kubie. - Laska bez skutera kontra laska ze skuterem... Zrozum chłopaka! - powie Natalii Boskiej Maria (Agata Kulesza), gdy mama Kuby zwierzy się jej, że ten ma nową sympatię(...) ta nowa podobna do poprzedniej - usłyszy Natalia od Marii. Matka Kuby podzieli się z przyjaciółką swoimi wrażeniami na temat Pauli. Stwierdzi, że  jest wycofana, cicha, nieumalowana, a fakt, że...

 • Recenzja Diana Krall "Wallflower": Z kawiarni prosto do sypialni

  Już widzę, jak starzy fani Diany Krall kręcą przy jej "Wallflower" nosami. Ale wokalistce powinny przesłonić ten widok szeregi zadowolonych, nowych i dużo młodszych słuchaczy.

 • "Barwy szczęścia": W nowym sezonie...

  .... W serialu pojawi się również nowa bohaterka: egzotyczna piękność, Carina (Divine Kitenge), która dołączy do zespołu Feel Good jako kelnerka, wzbudzając czujność Lidki, zazdrosnej o Radka. Piękna kobieta nosi...

 • Recenzja Ad.M.a "A. wraca późno": Kobiecy rap najlepszej marki

  Damski głos w polskim rapie dawno nie brzmiał tak donośnie i wyraźnie, jak przy okazji premiery płyty "A. Wraca Późno" Ad.M.y.

 • "Komisarz Alex": Wszystko o nowym opiekunie Aleksa!

  Ma 40 lat, jest wysokim i bardzo przystojnym blondynem o magnetycznym spojrzeniu i zniewalającym uśmiechu. Nazywa się Piotr Górski i właśnie dołączył do pracy w łódzkiej komendzie. Kim jest nowy opiekun Aleksa?

 • Krzysztof Zanussi: "Obce ciało" to film o poszukiwaniu

  - Chciałem zrobić film o współczesności, który byłby uczciwy i szczery - mówi Krzysztof Zanussi. W swoim najnowszym dziele "Obce ciało" reżyser poruszył problem wiary w nowoczesnym świecie, kryzysu wartości, zmieniającej się roli społecznej kobiety i bezwzględności wielkich korporacji.

Dyskusje na temat: nowa laska