• Informacje na temat:

  nowa milosc agnieszki wlodarczyk

Artykuły na temat: nowa milosc agnieszki wlodarczyk
 • "Pierwsza miłość": Agnieszka Włodarczyk nie chce już grać w serialach?

  Anna Bilewska z „Pierwszej miłości” to ostatnia jak dotąd rola w dorobku aktorskim Agnieszki Włodarczyk, która ponad 3 lata temu zdecydowała, by poświęcić się niemal wyłącznie śpiewaniu. Czy udział w serialach to już zamknięty rozdział w jej życiu?

 • Mikołaj Krawczyk: Świat nie kończy się na "Pierwszej miłości"

  Na początku tego roku Mikołaj Krawczyk, idąc w ślady swojej zawodowej i prywatnej partnerki Agnieszki Włodarczyk, odszedł z serialu "Pierwsza miłość". Aktor przekonuje, że nie żałuje swojej decyzji.

 • Agnieszka Włodarczyk przerywa milczenie po rozstaniu z Krawczykiem!

  Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że Agnieszka i Mikołaj nie tworzą już "ciała astralnego". Sami zainteresowani początkowo nie zabierali głosu w tej sprawie, ale pewnego dnia Miki pojawił się na imprezie z aktorką Sylwią Juszczak u boku. Nowa miłość Krawczyka kwitnie, a Agnieszka wraca do łask dzięki udziałowi w "Azja Express".  Było więc tylko kwestią czasu, aż jakaś...

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • "Plebania": Agnieszka Włodarczyk przygarnie psa w nowym programie Dwójki

  ...szklanego ekranu osób. Bezdomne psy zdecydowali się przygarnąć - oprócz Agnieszki Włodarczyk - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz z "Klanu", Rafał Mroczek, czyli Paweł Zduński(...) i właściwie pielęgnować. Dowiedzą się także, jak dbać o prawidłowy rozwój i aktywność pupila poprzez wspólną zabawę oraz rozwijanie prostych umiejętności. W każdym odcinku "Przygarnij mnie" widzowie będą...

 • Agnieszka Włodarczyk w Alei Gwiazd!

  Agnieszka Włodarczyk pierwsze dni lipca spędzi w Międzyzdrojach. Organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu Gwiazd uznali bowiem, że powinna znaleźć się w gronie sław, które odcisną swe dłonie w Alei Gwiazd.

 • "Pierwsza miłość": Włodarczyk zaśpiewa

  Agnieszka Włodarczyk co tydzień pojawiać się będzie w nowym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie u boku znanych kolegów zmierzy się z przebojami zagranicznych gwiazd. Pierwszy odcinek show już w najbliższą sobotę, 8 marca.

 • Agnieszka Sienkiewicz przerabia stare ubrania

  Agnieszka Sienkiewicz ("M jak miłość", "Przyjaciółki", "Sama słodycz") udowadnia, że można ubrać się za niewielkie pieniądze, a przy tym wyglądać stylowo i oryginalnie. Aktorka zamiast zamawiać kreacje u projektantów czy wypożyczać z showroomów, kupuje ubrania w sklepach z używaną odzieżą lub przerabia te znalezione na dnie szafy.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk wreszcie się spotkają...

  ...w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", nie może ich więc zabraknąć na tradycyjnej imprezie "Wieczór z gwiazdami", podczas którego zaprezentowana zostanie nowa ramówka stacji. Dowiedzieliśmy się, że Aneta...

 • Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  ...scenariusz nie usprawiedliwia wykorzystywania do tego typu zadań tak młodej i nie ukształtowanej jeszcze dziewczyny. Nie wszyscy wiedzą, że debiut w "Sarze" był ukoronowaniem trwającej już od jakiegoś czasu kariery artystycznej Agnieszki Włodarczyk. Jej pierwszym krokiem ku sławie był udział w konkursie Miss Polski Nastolatek. Regulamin zakładał co prawda, że w konkursie startować mogą...

Zdjęcia na temat: nowa milosc agnieszki wlodarczyk
Wideo na temat: nowa milosc agnieszki wlodarczyk
 • Mikołaj Krawczyk o odejściu z "Pierwszej miłości"

  Na początku tego roku Mikołaj Krawczyk, idąc w ślady swojej zawodowej i prywatnej partnerki Agnieszki Włodarczyk, odszedł z serialu „Pierwsza miłość”. Aktor przekonuje, że nie żałuje swojej decyzji. W ciągu zaledwie kilku miesięcy znalazł pracę na planie dwóch kolejnych seriali i ma nowe pomysły na rozwój swojej aktorskiej kariery.