• Informacje na temat:

  nowa miłość michała

Artykuły na temat: nowa miłość michała
 • "Na Wspólnej": Oto nowa miłość Michała!

  Po raz kolejny okaże się, że życie nie znosi próżni. Zdradzony i porzucony przez żonę (Ilona Wrońska) Michał (Robert Kudelski) znajdzie sobie nową miłość - Julię (Katarzyna Kołeczek). Poznaj szczegóły!

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"? Wokalista odpowiada i ujawnia plany

  Na informacje "Faktu" o swoim udziale w nowym show "Celebrity Splash" zareagował wokalista Ich Troje.

 • "Pierwsza miłość": Michał oświadczy się Marysi!

  ...do działania. Informacja o zbliżającym się ślubie Michała i Marysi bardzo negatywnie nastroi Ewę. Czy znów stanie na drodze ich szczęściu? Kinga i Artur: To koniec małżeństwa Kulczyckich(...)). Na scenę wkracza atrakcyjna wdowa... Ledwie opadł kurz po Skowronku (Hubert Urbański), a już w Wadlewie pojawia się nowa osoba, która zakłóci spokój mieszkańców wsi. Tym razem będzie to tajemnicza...

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • "M jak miłość": Nowa twarz u Mostowiaków. Poznajcie doktora Tomasza Rosińskiego!

  Teatralnych w Łodzi. Po ukończeniu Akademii Teatralnej Mateusz rozpoczął współpracę z prowadzonym przez Michała Żebrowskiego Teatrem 6. Piętro, z którym związany jest do dziś. Możemy go też oglądać(...)". Wkrótce po raz drugi zostanie ojcem. Jako doktora Tomasza Rosińskiego zobaczymy go po raz pierwszy w 1424. odcinku  "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 26 lutego o godzinie 20.55).   

 • Michał Piróg: Juror i jego dzieci

  W "You Can Dance" często widzimy, jak roni łezkę. Wrażliwy człowiek, jakim jest Michał Piróg, nie wstydzi się okazywania emocji. Tancerz, choreograf i juror w popularnym show pragnie widzieć prawdziwe emocje każdego uczestnika.

 • "M jak miłość": Wiosenne przebudzenie…

  Nowy romans, nowa gwiazda… i zaręczyny! Widzów „M jak miłość” czeka na wiosnę spora dawka emocji. Co wydarzy się w serialu w ciągu najbliższych tygodni?

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • Choroba jej byłego męża, Michała Figurskiego, zbliżyła ich do siebie. Jeszcze niedawno rozpatrywali możliwość powrotu do siebie. Teraz to nieaktualne, bo w jej życiu pojawił się ktoś nowy.

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

Zdjęcia na temat: nowa miłość michała
Wideo na temat: nowa miłość michała
 • "Pierwsza miłość": "Tęskniłaś?"

  Zuzia próbuje pocałować Michała (Wojciech Błach). Jak zareaguje mężczyzna? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • "Pierwsza miłość": "Nie mogłam inaczej"

  Kaśka (Michał Koterski) ratuje Kubę z opresji i zostaje dotkliwie pobity. Chłopak zamiast wdzięczności okazuje mu jednak wrogość. Kaśka w przypływie złości mówi Kubie, że jest jego ojcem… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

Dyskusje na temat: nowa miłość michała