• Informacje na temat:

  nowa monroe

Artykuły na temat: nowa monroe
 • Marilyn Monroe była w trzeciej ciąży. Ten sekret ukrywała do samego końca

  Słoneczne popołudnie, 8 lipca 1960 w Nowym Jorku. Przed studiem filmowym Fox Studio rozpromieniona Marilyn Monroe (+ 36 l.) pozuje do zdjęć swojej przyjaciółce i fotografce Friedzie Hull. 33-letnia gwiazda ma powody do radości. Jest zakochana i jest w ciąży. Jeszcze nie wie, że jej szczęście będzie trwało bardzo krótko…

 • Shirley Bassey przerabia: Nowa płyta "Hello Like Before"

  Jeszcze w tym roku ukaże się nowa płyta 77-letniej Damy Shirley Bassey, pamiętanej z przebojów z filmów o przygodach Jamesa Bonda: "Diamonds Are Forever", "Goldfinger" i "Moonraker".

 • "Agenci NCIS": Nowa postać w serialu

  W 14. sezonie najpopularniejszego serialu w Stanach Zjednoczonych poznamy nową agentkę, Tess Monroe. W jej rolę wcieli się Sarah Clarke, aktorka znana z serii "Przez 24 godziny", "Nikita" oraz "Kamuflaż".

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • Nowa Marylin Monroe: Podobna?

  Megan Fox była wściekła, kiedy dowiedziała się, że wymarzona rola przeszła jej koło nosa. Gwiazda filmu "Transformers" jest tak wielką fanką Marylin Monroe, że wytatuowała sobie jej wizerunek na ręce. Jakiś czas temu media donosiły, że Megan ma zamiar tatuaż... usunąć. Czyżby aż tak mocno przejęła się porażką? Natomiast Michelle Williams o roli Marylin mówi: "Czułam się tak, jakbym narodziła...

 • Recenzja Madonna "Rebel Heart": Stłumiona rebelia

  Co łączy Madonnę z Johnem Lennonem i Michaelem Jacksonem? 56-latka być może sądzi, że buntownicze serce. Ale jej nowa płyta wcale tego nie potwierdza.

 • "Agenci NCIS": Pierwsze zdjęcia nowych agentów

  .... Jedną z tych postaci miała być inteligenta, sprytna agentka FBI, która przeniosła się z Waszyngtonu do Nowego Jorku. Wygląda na to, że twórcy właśnie znaleźli odpowiednią aktorkę do tej roli. Tess Monroe(...), zdeterminowany i wierzący w sprawę o którą walczy bohater, który ma świetne poczucie humoru i ogromny urok osobisty. Podobnie jak w przypadku Tess Clayton po raz pierwszy pojawi się gościnnie...

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

 • Siostry Godlewskie wróciły z nowym hitem! Prezydent Andrzej Duda będzie zaskoczony!

  ...". Małgorzata i Esmeralda Godlewskie postanowiły o sobie przypomnieć w charakterystyczny dla siebie i kontrowersyjny sposób. Siostry nagrały inspirowane wystąpieniem Marilyn Monroe dla prezydenta Johna...

 • Drugi sezon "Detektywa" od 22 czerwca w HBO

  W poniedziałek, 22 czerwca - dzień po premierze amerykańskiej - w Polsce pojawi się drugi sezon serialu HBO "Detektyw". Tego dnia ruszają także nowe produkcje HBO "Gracze" (Ballers), a także "Świat w opałach" (The Brink). Wszystkie produkcje będą również od 22 czerwca dostępne w HBO GO.