• Informacje na temat:

  nowa rzeczniczka

Artykuły na temat: nowa rzeczniczka
 • "Super Express" donosi, że mama Madzi w nowym więzieniu ma jeszcze gorzej! "Koszmar"

  ...więzienia, bo współwięźniarki, gdy poznały jej przeszłość, chciały ją ponoć zlinczować.  Mama Madzi miała więc zostać przeniesiona do innego więzienia. Rzeczniczka Służby Więziennej ppłk Elżbieta(...) szczególnym nadzorem funkcjonariuszy  Służby Więziennej  tak by zapewnić jej bezpieczeństwo i to jest, i było zapewnione" - przekonuje w rozmowie z Onetem rzeczniczka.  Służba Więzienna zażądała też...

 • Wpłynął wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do krakowskiej prokuratury dotarł wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA - poinformowała w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

 • W poszukiwaniu nowych pomysłów

  ..., gdy w telewizjach królują zagraniczne formaty, telewizja publiczna chce zrealizować oryginalny, polski projekt" - powiedziała w październiku Joanna Stempień-Rogalińska, rzeczniczka TVP. Nową...

 • Eric Goldberg gościem 8. Międzynarodowego Festiwalu Animator

  50 filmów zawalczy w tym roku o nagrodę Złotego Pegaza w ramach 8. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator w Poznaniu. Jedną z gwiazd festiwalu będzie Eric Goldberg, reżyser związany m.in. z Disney Studio.

 • Nowe seriale z konkursu?

  .... W czasach, gdy w telewizjach królują zagraniczne formaty, telewizja publiczna chce zrealizować oryginalny, polski projekt" - powiedziała Joanna Stempień-Rogalińska, rzeczniczka TVP. W podobnym konkursie...

 • Producent Larsa von Triera na festiwalu Regiofun

  Rusza piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach, przez sześć dni będzie można obejrzeć prawie 80 filmów. Na przeglądzie pojawią się m.in. duński producent Peter Aalbaek Jensen oraz aktorka z Indii Tisca Chopra.

 • Ekscentryczny wizjoner

  Mikołaj Dąbrowski, ekscentryczny przedsiębiorca, którego Grzegorz Małecki gra w "Barwach szczęścia", ma talent do pakowania się w tarapaty i słabość do pięknych kobiet. Niedługo przekona się o tym Marta Walawska, nowa rzeczniczka prasowa jego firmy transportowej ATB.

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • ...przeprowadzone przez Press-Service Monitoring Mediów wskazuje na blisko trzykrotnie większe zainteresowanie medialne Kingą Dudą niż Katarzyną Tusk – 2596 do 900 publikacji" - informuje press.pl Nowa(...)" – mówi Marlena Sosnowska, rzeczniczka prasowa Press-Service Monitoring Mediów. Myślicie, że niebawem zacznie zarabiać takie kokosy jak Tuskówna?

 • Trzynastu kandydatów do Złotych Aniołów Tofifest 2014

  Festiwal filmowy Tofifest ujawnia selekcję konkursu głównego On Air. Wystartuje w nim trzynaście filmów z Ukrainy, Polski, Niemiec, Izraela, Słowenii, Gruzji, Grecji, Wielkiej Brytanii i Etiopii. W stawce znajdzie się budzący zachwyty krytyki gruziński "Corn Island", ukraiński epos o mistrzu kina Siergieju Paradżanowie oraz wyprodukowany przez Angelinę Jolie etiopski film "Difret".