• Informacje na temat:

  nowa technika

Artykuły na temat: nowa technika
 • "Nieustraszony": Technika w służbie prawa

  ...i zniewalający seksapil. Davidowi ta propozycja była bardzo na rękę - kilka miesięcy wcześniej zrezygnował z roli doktora Williama "Snapper" Fostera w serialu "Żar młodości". Ale jak wiadomo, przy boku przystojnego mężczyzny koniecznie musi pojawić się piękna kobieta. Twórcy serialu doskonale zdawali sobie z tego sprawę i dlatego rolę Bonnie Barstow zaproponowali Patricii McPherson. Dla modelki...

 • Nowa para "Tańca z Gwiazdami": Ada Fijał i Jan Kliment tańczą jive'a

  Już w piątek w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zobaczycie zupełnie nowe pary. Jedną z nich jest Ada Fijał, której widzowie przydzielili Jana Klimenta na co dzień tańczącego z Ewą Kasprzyk.

 • Nowe twarze i serialowe transfery wiosny 2017!

  ...z oglądalnością na poziomie ponad 2 mln - stały się niekwestionowanym hitem Czwórki. Obydwa seriale z odcinka na odcinek gromadzą coraz większą widownię i podnoszą oglądalność Czwórki w paśmie prime-time. W obu przypadkach sukces ten nie miałby miejsca, gdyby nie świetna obsada. W tym pierwszym, obok m.in. Marka Włodarczyka w kolejnym sezonie pojawi się nowa para kryminalnych. Widzowie poznają również syna...

 • Podryw "metodą na Lucka" hitem wśród Polaków

  Rolą sepleniącego hip-hopowca Lucka w "Dzień dobry, kocham cię" Paweł Domagała rzucił na kolana widzów i upowszechnił nowe techniki podrywu pięknych kobiet. Skuteczność zdumiewających metod na "pszczółkę" i na "Lewandowskiego" sprawdziło w polskich kinach już blisko 400 tys. widzów!

 • Agnieszka Kaczorowska (24 l.) założyła niedawno własną szkołę tańca. Tancerka liczy, że zainteresowanie będzie tak duże, że "wychowa sobie nowe pokolenie tancerzy".

 • Deivos: Szybko i ciężko (na nowej płycie "Theodicy")

  Lubelski Deivos ujawnił pierwsze szczegóły premiery czwartej płyty.

 • "Technicy-Magicy" wracają

  Akcja nowego sezonu "The IT Crowd" rozegra się wokół sercowych rozterek głównych bohaterów.

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Uwaga! Nowa postać w "Komisarzu Aleksie"!

  W kilku odcinkach 5. serii "Komisarza Aleksa" pojawi się nowa postać - młodziutka i niezwykle urocza Kinga Iskierka. W śliczną panią technik policyjną wcieliła się znana doskonale widzom z "Galerii" Magdalena Turczeniewicz.

 • "Taniec z Gwiazdami": Casting na tancerzy

  Telewizja Polsat ogłosiła nabór do trzeciej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Stacja poszukuje nowych gwiazd tańca.

Wideo na temat: nowa technika
 • Edyta Herbuś nie ma oporów przed pozowaniem nago

  Edyta Herbuś szkoli swoje umiejętności aktorskie i stawia na nowe techniki taneczne. Wszystko z myślą o roli w spektaklu „Barocco” w reżyserii Anny Godowskiej. W przedstawieniu tancerka zaskakuje nie tylko układem choreograficznym, lecz także odważnymi kostiumami. Herbuś podkreśla, że nie wstydzi się swojego ciała. Nie ma też oporów przed pozowaniem nago do zdjęć.

Dyskusje na temat: nowa technika
 • Re: "M jak miłość": Oto nowa Ania

  Teraz to jest technika... Dziewczyna momentalnie przenosi się w czasie ze średniowiecza do 21 wieku. I tak co poniedziałek i wtorek. Wieczorem o 18:30 jest Elżbietką w średniowieczu, aby trzy godziny później być Anią w 21 wieku. Polska fizyka stoi jednak na najwyższym światowym poziomie! Nigdzie nie ma takich podróży w czasie, jedynie należy określić rodzaj ruchu i tor lotu Anio-Elżbietki.