• Informacje na temat:

  nowa technika

Artykuły na temat: nowa technika
 • "Nieustraszony": Technika w służbie prawa

  ...i zniewalający seksapil. Davidowi ta propozycja była bardzo na rękę - kilka miesięcy wcześniej zrezygnował z roli doktora Williama "Snapper" Fostera w serialu "Żar młodości". Ale jak wiadomo, przy boku przystojnego mężczyzny koniecznie musi pojawić się piękna kobieta. Twórcy serialu doskonale zdawali sobie z tego sprawę i dlatego rolę Bonnie Barstow zaproponowali Patricii McPherson. Dla modelki...

 • Nowa para "Tańca z Gwiazdami": Ada Fijał i Jan Kliment tańczą jive'a

  Już w piątek w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zobaczycie zupełnie nowe pary. Jedną z nich jest Ada Fijał, której widzowie przydzielili Jana Klimenta na co dzień tańczącego z Ewą Kasprzyk.

 • Nowe twarze i serialowe transfery wiosny 2017!

  ...z oglądalnością na poziomie ponad 2 mln - stały się niekwestionowanym hitem Czwórki. Obydwa seriale z odcinka na odcinek gromadzą coraz większą widownię i podnoszą oglądalność Czwórki w paśmie prime-time. W obu przypadkach sukces ten nie miałby miejsca, gdyby nie świetna obsada. W tym pierwszym, obok m.in. Marka Włodarczyka w kolejnym sezonie pojawi się nowa para kryminalnych. Widzowie poznają również syna...

 • Podryw "metodą na Lucka" hitem wśród Polaków

  Rolą sepleniącego hip-hopowca Lucka w "Dzień dobry, kocham cię" Paweł Domagała rzucił na kolana widzów i upowszechnił nowe techniki podrywu pięknych kobiet. Skuteczność zdumiewających metod na "pszczółkę" i na "Lewandowskiego" sprawdziło w polskich kinach już blisko 400 tys. widzów!

 • ​"Łowcy cieni": Nowy serial kryminalno-obyczajowy w Nowej TV od 30 września!

  Fani seriali kryminalno-obyczajowych mają powód do radości: specjalnie z myślą o nich naziemny kanał Nowa TV już 30 września br. rozpocznie emisję "Łowców cieni".

 • Deivos: Szybko i ciężko (na nowej płycie "Theodicy")

  Lubelski Deivos ujawnił pierwsze szczegóły premiery czwartej płyty.

 • Agnieszka Kaczorowska (24 l.) założyła niedawno własną szkołę tańca. Tancerka liczy, że zainteresowanie będzie tak duże, że "wychowa sobie nowe pokolenie tancerzy".

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • "Technicy-Magicy" wracają

  Akcja nowego sezonu "The IT Crowd" rozegra się wokół sercowych rozterek głównych bohaterów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Casting na tancerzy

  Telewizja Polsat ogłosiła nabór do trzeciej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Stacja poszukuje nowych gwiazd tańca.

Wideo na temat: nowa technika
 • Edyta Herbuś nie ma oporów przed pozowaniem nago

  Edyta Herbuś szkoli swoje umiejętności aktorskie i stawia na nowe techniki taneczne. Wszystko z myślą o roli w spektaklu „Barocco” w reżyserii Anny Godowskiej. W przedstawieniu tancerka zaskakuje nie tylko układem choreograficznym, lecz także odważnymi kostiumami. Herbuś podkreśla, że nie wstydzi się swojego ciała. Nie ma też oporów przed pozowaniem nago do zdjęć.

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

Dyskusje na temat: nowa technika
 • Re: "M jak miłość": Oto nowa Ania

  Teraz to jest technika... Dziewczyna momentalnie przenosi się w czasie ze średniowiecza do 21 wieku. I tak co poniedziałek i wtorek. Wieczorem o 18:30 jest Elżbietką w średniowieczu, aby trzy godziny później być Anią w 21 wieku. Polska fizyka stoi jednak na najwyższym światowym poziomie! Nigdzie nie ma takich podróży w czasie, jedynie należy określić rodzaj ruchu i tor lotu Anio-Elżbietki.