• Informacje na temat:

  nowa wokalistka zespołu łzy

Artykuły na temat: nowa wokalistka zespołu łzy
 • Oni rozstali się w 2016 roku! Nie obyło się bez wielkich zaskoczeń!

  Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2016 rok nie okazał się szczęśliwy. Jedni musieli przełknąć gorzkie łzy rozstania, z kolei inni odetchnęli z ulgą i w końcu zaczęli żyć dla siebie. Oto zestawienie par, które w tym roku powiedziały sobie dość! Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne...

 • Łzy świętują 15-lecie. Będą atrakcje

  2 lutego w warszawskim klubie Hard Rock Cafe odbędzie się urodzinowy koncert zespołu Łzy. Poznajcie szczegóły tego wydarzenia!

 • Ania Wyszkoni w "Na dobre i na złe"

  Duże, ciemne okulary, posągowa mina i nerwowe rozglądanie się na boki. W ten sposób w Leśnej Górze pojawi się gwiazda filmowa - Kalina Wach. W jej rolę wcieli się Ania Wyszkoni , wokalistka zespołu Łzy.

 • Łzy wracają do korzeni

  - Następny album chcemy zrobić bardzo surowy i wrócić nim do korzeni - powiedzieli w rozmowie z INTERIA.PL wokalistka Ania Wyszkoni i gitarzysta Adam Konkol z Łez. Na razie jednak zespół promuje na koncertach najnowsze wydawnictwo "Historie których nie było", na którym bogato wykorzystane zostało brzmienie instrumentów smyczkowych i dętych.

 • Sara Chmiel zastąpiła Anię Wyszkoni

  Poszukiwania nowej wokalistki trwały ponad miesiąc. Już wiadomo - Anię Wyszkoni w zespole Łzy zastąpiła Sara Chmiel .

 • Łzy: "Warto przesłuchać kilka razy"

  Pod koniec marca ukazał się najnowszy album grupy Łzy zatytułowany "Zbieg okoliczności". Z tej okazji zespół zaplanował specjalne tournée po Polsce, które rozpocznie się 1 maja.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znowu razem

  ...się łzy, ale jednocześnie padło wzruszające wyznanie: "Mamy cudowne córki. Zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy rodziną. Za to ci Andrzeju dziękuję" - powiedziała wokalistka do eksmęża. Te piękne(...), a nawet bliskość! Ten rok jest wyjątkowo ważny dla Beaty. To rok jubileuszu zespołu Bajm, który właśnie zaczyna świętować 40-lecie działalności. Już w kwietniu zespół wyrusza w długą trasę...

 • Open'er Festival 2014, dzień czwarty: Sami się prosiliście!

  "Dzwonił Mike Patton - poczekają" - żartował przed wykonaniem bisu Artur Rojek. Z kolei frontman Faith No More nie żartował, gdy w analogicznym momencie groził publiczności słowami: "Sami się prosiliście!". Na scenie namiotowej zawstydzona gromką owacją wokalistka formacji Daughter miała łzy w oczach. 13. edycja Open'era dobiegła końca.

 • Paulla: Miałam problemy

  .... Z pierwszym, Adamem Konkolem, liderem zespołu Łzy, artystka ma synka Adasia. - Paulla jest bardzo szczęśliwa z Rafałem i poważnie myśli o drugim dziecku. Ale jeszcze nie teraz, na razie skupia się(...)Wokalistka w ostatnim czasie całkowicie zmieniła dotychczasowy tryb życia. A wszystko zaczęło się od wizyty w warszawskiej poradni medycznej, której pacjentkami są m.in. Edyta Górniak i Natalia...

 • Łzy Lady GaGi w Trójmieście

  Niespodzianka polskich fanów kompletnie rozbroiła Lady GaGę. Amerykanka podczas koncertu w Polsce przez dwie minuty płakała ze wzruszenia i nie potrafiła wydusić z siebie choćby zdania.