• Informacje na temat:

  nowakowska karolina

Artykuły na temat: nowakowska karolina
 • Karolina Nowakowska dopiero teraz opowiedziała o ślubie!

  Gorące uczucie może przyjść w każdej chwili. Przekonała się o tym Karolina Nowakowska, którą oglądamy w roli Beaty w "Przyjaciółkach". Popularność zdobyła dużo wcześniej, grając Olgę w serialu M jak(...) jaw, że Karolina jest w ciąży. Zastanawiano się wówczas, kto jest ojcem dziecka, ale aktorka konsekwentnie milczała. Córka Wiktoria urodziła się w 2015 roku. - Jest zwycięstwem miłości - tłumaczy dziś...

 • Karolina Nowakowska: Do ślubu o kulach

  Kiedy Karolina Nowakowska (31 l.) poznała Macieja Zwolińskiego, od razu wiedziała, że spotkała mężczyznę swojego życia. I bez wahania ustaliła datę ślubu.

 • Karolina Nowakowska jest w ciąży!?

  ..."Twoje Imperium" sugeruje, że 32-letnia Karolina Nowakowska ukrywa swój ciążowy brzuszek. Kto jest ojcem?

 • Nie tylko grzeczna dziewczynka

  "Chciałbym zagrać kogoś z silnym charakterem, na przykład mocną dziewczynę, z bronią. Chciałabym pokazać, że potrafię grać inne role, nie tylko grzeczne dziewczynki" - deklaruje Karolina Nowakowska.

 • Karolina Nowakowska potwierdza ciążę! Kto jest ojcem?

  ...komentowała żadnych plotek na swój temat. A plotkowało się sporo... Jeden z tygodników doniósł bowiem, że Nowakowska spodziewa się dziecka i to bynajmniej nie z byłym już mężem. Jej ostatnie publiczne zdjęcia tylko podsyciły całą atmosferę, gdyż Karolina pojawiła się w dość obszernym stroju zakrywającym brzuszek! Teraz celebrytka postanowiła przerwać milczenie! "Długo się zastanawiałam, czy w ogóle...

 • Samobójstwo w "M jak miłość"?

  Kłopoty małżeńskie Olgi (Karolina Nowakowska) i Jakuba (Przemysław Cypryański) z "M jak miłość" wkrótce doprowadzą do ogromnej tragedii.

 • Karolina Nowakowska pokazała córeczkę?! Jej poród utrzymany był w tajemnicy!

  Karolina Nowakowska (32 l.) urodziła już jakiś czas temu? Dlaczego to ukrywała?

 • Opłatek pod palmami

  "Od lat jeżdżę z rodzicami do Egiptu. Wykorzystujemy przyjemne z pożytecznym. Strasznie ekscytujące jest móc połamać się opłatkiem pod palmami" - Karolina Nowakowska w okresie Świąt Bożego Narodzenia wyjeżdża z Polski.

 • Karolina Nowakowska potwierdza rozwód po 10 miesiącach małżeństwa!

  Dlaczego gwiazda "M jak Miłość" Karolina Nowakowska (31 l.) rozwiodła się niecały rok po ślubie?

 • Miłość w "M jak Miłość"!

  Widzowie nie mieli jeszcze okazji dobrze poznać serial owej Olgi, ale Karolina Nowakowska już ma swoich wielbicieli. Nic dziwnego! Jest miłą i bezpretensjonalną dziewczyną. W serialu gra nową miłość Kuby (Przemysław Cypryański.).

Zdjęcia na temat: nowakowska karolina
Wideo na temat: nowakowska karolina
 • "Przyjaciółki": Anka wpada w szał!

  Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer), Inga (Małgorzata Socha) i Zuza (Anita Sokołowska) cieszą się szczęściem Patrycji (Joanna Liszowska) do momentu, gdy w mieszkaniu Zuzy pojawia się niespodziewany gość. Beata (Karolina Nowakowska) obwinia Zuzę za sytuację powstałą na jej ślubie. Robert (Krzysztof Wieszczek) znajduje w gazecie zdjęcie Ingi. Jest zły, że wzięła udział w kampanii. Inga postanawia

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  odcinkach do obsady dołączą Anna Prus i Karolina Nowakowska.

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

Dyskusje na temat: nowakowska karolina