• Informacje na temat:

  nowakowska karolina nogi

Artykuły na temat: nowakowska karolina nogi
 • Karolina Nowakowska potwierdza rozwód po 10 miesiącach małżeństwa!

  Dlaczego gwiazda "M jak Miłość" Karolina Nowakowska (31 l.) rozwiodła się niecały rok po ślubie?

 • Zdobył Brylantowy Mikrofon!

  Czwartą edycję "jak Oni śpiewają" wygrał Artur Chamski, który w finale pokonał Karolinę Nowakowską. "Kocham was!" - krzyczał do widowni, która za każdym razem mocno dopingowała aktora.

 • Nowakowska wyszła w tajemnicy za mąż

  Karolina Nowakowska, gwiazda serialu "M jak miłość", mimo złamanej nogi powiedziała ukochanemu Maciejowi Zwolińskiemu sakramentalne „tak”. Co ciekawe, do ślubu poszła o kuli...

 • Ujarzmiona bestia 3D

  "Robert Zemeckis wreszcie ujarzmił bestię" - tak Karolina Pasternak na stronach INTERIA.PL rozpoczyna recenzję filmu "Opowieść wigilijna". O co chodzi? O... technikę 3D.

 • Karolina Nowakowska rozstała się z mężem. Rozwód 10 miesięcy po ślubie!

  Znana z serialu "M jak miłość" Karolina Nowakowska (31 l.) i jej mąż Maciej Zwoliński 25 maja mieli obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. Niestety, właśnie się rozstali!

 • Nowa bohaterka w "M jak Miłość"

  Piękna, seksowna i pełna wdzięku... Już wkrótce w "M jak Miłość" pojawi się nowa bohaterka: Olga. Dziewczyna, w której zakocha się Kuba.

 • Powiedzieli "tak"!

  ...25 maja to był wyjątkowo romantyczny dzień. Dwie polskie aktorki wybrały go na datę ślubu. Anna Guzik przysięgała miłość i wierność Wojciechowi Tylce, a Karolina Nowakowska Maciejowi Zwolińskiemu.

 • Ich trzech, ona jedna

  Scenariusz Ilony Łepkowskiej, za kamerą specjalista od kryminału - Wojciech Wójcik. Taka mieszanka przy okazji komedii romantycznej zapowiada się intrygująco. Zwłaszcza, że w rolach głównych zobaczymy Katarzynę Maciąg, Lesława Żurka i Borysa Szyca.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

 • Mucha opluwa wartości?

  ...- kostiumy, wśród których prym wiodły kloszowe sukienki w grochy, małe czarne i ogromne, wielobarwne aplikacje kwiatowe. Karolina Nowakowska głosiła, że "Ktoś pokochał mnie", ale jurorom bardziej podobała się "z obrazka", jak to określiła Zapendowska, niż z głosu. Żora Korolyov wykonał taneczne "La Bamba" tak, że jurorkę Górniak aż nogi poniosły, za to Tomasz Stockinger w przeboju "Love me...

Wideo na temat: nowakowska karolina nogi
 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...