• Informacje na temat:

  nowatorska kampania

Artykuły na temat: nowatorska kampania
 • Nowatorska terapia

  Sukces terapii Więcławskich zachęca Hadziukową i Solejukową do podjęcia próby ratowania swoich związków małżeńskich. Udaje im się przełamać opór niechętnych...

 • "Brzydula": Minęło 17 lat

  Aż trudno uwierzyć, że minęło już 17 lat, od kiedy świat poznał brzydką Betty. Z tej okazji aktorzy zorganizowali spotkanie.

 • Scorupco wróciła

  .... Kampania z udziałem Izabelli Scorupco promuje linię ekskluzywnych kosmetyków dla kobiet po 30. Cztery produkty z serii Tokyo Lift 35+ zawierają innowacyjny kompleks flawonoidów z perłowca japońskiego, dzięki któremu mogą skutecznie opóźniać proces starzenia tkankowego skóry i przywrócić jej młody wygląd. "Jest to nowatorska seria skierowana do młodych, dynamicznych kobiet, które chcą jak...

 • Piotr Głowacki: Bajer i zabawa na full

  - "Disco polo" to jeden z najodważniejszych projektów filmowych, w jakich brałem udział - mówi Piotr Głowacki. Historia o dwóch chłopakach znikąd, dziewczynie z pierwszych stron kolorowych gazet i o muzyce, która w latach 90. ubiegłego wieku rozpaliła serca milionów Polaków, trafiła w piątek na ekrany kin.

 • Nowatorska "Pasja"

  Sukces filmu "Pasja" Mela Gibsona spowodował w Hollywood zainteresowanie tematyką biblijną. Analitycy rynku kinowego uważają jednak, że kolejne filmy religijne, jakie mają szansę powstać w wielkich studiach, będą raczej mocno ubarwionymi fikcyjnymi opowieściami, a nie tak realistycznymi obrazami, jak dzieło Gibsona. O ile wytwórnie w ogóle porwą się na realizację takich tematów.

 • DVD: Nowatorski "Hellboy"

  Studio Sony Pictures i firma Best Buy połączyły swe siły, by w nietypowy sposób promować kinowy debiut filmu "Hellboy" . Premierę poprzedza bowiem wydanie darmowych płyt DVD przybliżających prace na planie komiksowej opowieści.

 • Gwiazdy o nowym Bondzie

  Pierce Brosnan, Halle Berry i Lee Tamahori, gwiazdy oraz reżyser dwudziestej opowieści o przygodach Jamesa Bonda, filmu "Śmierć nadejdzie jutro" , rozpoczęli intensywną kampanię promującą obraz. Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 22 listopada. Twórcy w licznych wywiadach opowiadają o projekcie niecierpliwie oczekiwanym przez fanów 007.

 • Mocny teledysk Pięć Dwa (klip "Ersatz")

  Najnowszy album składu Pięć Dwa zatytułowany "N.E.O." jest już dostępny.