• Informacje na temat:

  nowe auto

Artykuły na temat: nowe auto
 • "M jak miłość": Stare miłości - nowe wyzwania!

  .... Niestety, gdy dziewczyna odzyska wolność, dojdzie do wypadku: auto, którym Skalska będzie jechać razem z córką, wpadnie do rzeki... Ratownicy wyłowią z wody niemowlę, ale matkę porwie wzburzony...

 • TLC zbierają na pożegnalny album

  Żeńska grupa TLC planuje wydać pierwszy album po 13-letniej przerwie. Pierwsza płyta bez zmarłej w wypadku raperki Lisy "Left Eye" Lopes będzie zarazem pożegnalnym wydawnictwem zespołu.

 • Dubieniecki jak Rydzyk! Też dostał auto od bezdomnego!

  Były mąż Marty Kaczyńskiej (38 l.) wozi się po mieście kolejnym drogim samochodem. Dwa poprzednie zajęła mu prokuratura...

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Andrzej Grabowski cieszy się szczęściem córki. Zuzanna urządza nowe mieszkanie

  Pod nowy warszawski apartamentowiec na Mokotowie, co chwila podjeżdża auto firmy przeprowadzkowej. Nie brakuje też aut ze sklepów budowlanych. A i sami lokatorzy też kończą urządzać swoje mieszkania.  Wśród nich jest Zuzanna Grabowska (33 l.), córka Grabowskiego, która właśnie tutaj kupiła mieszkanie. Nie zamieszka w nim jednak sama. Kobieta kupiła je razem z mężem, aktorem Pawłem Domagałą (32

 • Recenzja Madonna "Rebel Heart": Stłumiona rebelia

  Co łączy Madonnę z Johnem Lennonem i Michaelem Jacksonem? 56-latka być może sądzi, że buntownicze serce. Ale jej nowa płyta wcale tego nie potwierdza.

 • Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader: Nie strzelałem do jej auta!

  Nie cierpią się, to nic nowego. Pięć miesięcy temu skoczyli sobie do oczu, poszły w ruch pięści. Teraz aktorka sugeruje, że aktor z jej samochodu zrobił sobie tarczę strzelniczą!

 • Szalony Max, taksówka w Teheranie i seksualne perwersje pokojówki

  7 premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Obok najbardziej oczekiwanego filmu tygodnia - "Mad Max: Na drodze gniewu" - na ekranową uwagę zasługują także: laureat Złotego Niedźwiedzia "Taxi Teheran" Jafara Panahiego oraz nowa ekranizacja "Dziennika panny służącej" z Leą Seydoux.

 • Nowe auto Mroczka

  Marcin Mroczek (24 l.) wydaje pieniądze zarobione na "Tańcu z gwiazdami". Jak donosi "Życie na gorąco", "aktor" kupił ostatnio nowy samochód - czerwone Audi A3 za 130 tysięcy złotych.

 • Wypadek na planie serialu "Strażacy"

  Kilka miesięcy temu doszło do tragicznego wypadku na warszawskiej Pradze. Rozpędzony tramwaj uderzył w przejeżdżające przez tory auto. Kobieta, która siedziała za kierownicą, została uwięziona w zmiażdżonym samochodzie. Strażacy przez kilkadziesiąt minut walczyli o jej życie. Ranną uratował w końcu... Maciej Zakościelny!

Zdjęcia na temat: nowe auto
 • Adam Krajewski
Wideo na temat: nowe auto
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 653.

  Gawryło po śmierci Hany jest kompletnie załamany. Przemek niepokoi się, bo szwagier wciąż nie pojechał do Izraela po syna. Piotr, wzburzony po rozmowie z Zapałą, ma na drodze wypadek. Auto lekarza(...) Tretter i Kasia. Tymczasem Ola stara się pogodzić z faktem, że kolejny raz zostanie samotną matką. Wiktoria ma spore problemy w nowej pracy w klinice w Otwocku. Szef lekarki - profesor Biorg nie znosi

Dyskusje na temat: nowe auto
 • Re: "M jak miłość": Stare miłości - nowe wyzwania!

  w M jak miłość auto wpada do rzeki ,w Na dobre i na złe auto wpada do rzeki .Łebkowskiej brak pomysłów? że tak powiela tematy?

 • Re: "Złotopolscy": Wulkan energii i dobrego humoru

  Oby kierowca BORu,Budka i Sowa zorganizowali by zbiórke kasy na nowe auto,mecenas Pociej za darmo by bronił kierowcy.

 • Re: „Klan”: Fani „Klanu” ostro protestują przeciwko decyzji władz TVP1

  Telewizja ma widzów i ich żądania głęboko. Oni mają tylko płacić abonament, aby prezes miał co rok na nowe auto.

 • Re: Sprawi sobie nowe auto?

  Julia to wspaniała, skromna dziewczyna. Nigdy nie twierdziła, że nie weźmie udziału w tzg. Tylko na początku mówiła, że to chyba nie dla niej, ale taki punkt został zapisany w kontrakcie ze stacją, więc niewiele można było zmienić. Tzg pokazał, jak bardzo jest zdolna. Przedstawienie, w którym gra epizod, jest rewelacyjne, sam widziałem, był komplet widzów i jeszcze dostawki. Figurę ma świetną, że niejedna może jej zazdrościć. Super dziewczyna. Julio tak trzymaj, pozdrawiam. Zgzdzam się,...

 • Re: Sprawi sobie nowe auto?

  Julia to wspaniała, skromna dziewczyna. Nigdy nie twierdziła, że nie weźmie udziału w tzg. Tylko na początku mówiła, że to chyba nie dla niej, ale taki punkt został zapisany w kontrakcie ze stacją, więc niewiele można było zmienić. Tzg pokazał, jak bardzo jest zdolna. Przedstawienie, w którym gra epizod, jest rewelacyjne, sam widziałem, był komplet widzów i jeszcze dostawki. Figurę ma świetną, że niejedna może jej zazdrościć. Super dziewczyna. Julio tak trzymaj, pozdrawiam.

 • Re: Sprawi sobie nowe auto?

  Ale wy zawistni jesteście ... fajna i skromna z niej dziewczyna, widać, że woda sodowa nie uderzyła jej do głowy, ma szansę to niech korzysta i spełnia swoje marzenia ,kazdy na jej miejscu zrobiłby to samo .

 • Re: “M jak miłość": Nowe twarze u Mostowiaków!

  Nie jestem zakłamana i nie piszę, że nie oglądam seriali bo to badziewie. Niektóre oglądam. "M jak miłość" oglądam, ale teraz całą przyjemność oglądania zabiera mi ta Frycz. Nie znoszę tej aktorki. Beztalencie i bardzo nie urodne. Dziąsła na wierzchu. Życzę jej, żeby w tej serialowej roli zabiło ją auto.

 • Re: ​"Blondynka": Andrzej Grabowski po operacji gra o kulach!

  Z innej beczki. Byłem wczoraj przerejestrować samochód. Używany. W starostwie w Tarnowie jest iinformacja na kazdym okienku że osoby które rejestrują auta nowe z salonu obsługiwani są poza kolejnością? Panie Tusk po co taka dyskryminacja ludzi biedniejszych, których puki co nie stać na nowe auto?

 • Re: "Noce i dnie": Rozmach się opłacił?

  Kobiety nie zasluguja na takie poswiecenie! Sa materialistkami i pijawkami. Jak w tym kawale co podjezdza gruby chlopak starym autem pod dyskoteke a dziewczyny: patrzcie jaki spasiony wieprz...... Innym razem ten sam chlopak sprawil sobie nowe auto, podjezdza pod dyskoteke a te same dziewczyny: patrzcie jaki sympatyczny misio :) SAMO ZYCIE!!!!!

 • Re: Wielki jubileusz "Klanu", czyli 3000 spotkań z Lubiczami

  "Klan" jest o zwykłych ludziach? Ha, ha, ha, co za bzdura! Najlepszy był ten okazjonalny operator koparki, przesiadujący całymi dniami w domu i kupujący żonie w prezencie botki za 2000. Zauważcie, tam nikt nie ma problemów mieszkaniowych, a jak zaczyna bieda zaglądać w oczy, to albo się wygrywa w jakimś konkursie nowe auto, albo po prostu znajduje w kieszeni los z wygraną miliona złotych