• Informacje na temat:

  nowe bonusy

Artykuły na temat: nowe bonusy
 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka o Halloween

  Aktorka od dziecka lubi przebierane imprezy. W tym roku nie planuje jednak halloweenowej zabawy. Ostatni wieczór października gwiazda spędzi w pracy, gra bowiem spektakl w teatrze. Jak przyznaje, nie ma też czasu, aby przygotowywać się do takiej imprezy.

 • Ensiferum przed premierą

  Poznaliśmy szczegóły premiery "One Man Army", szóstego albumu fińskiego Ensiferum.

 • Slash: Zespół ponad wszystko

  Znajdująca się na ostatnim piętrze jednego z biurowców w Austin sala była wypełniona po brzegi. Kłębili się w niej fanatyczni miłośnicy nowych technologii, którzy - wzmacniając się napojami energetyzującymi i batonami - rywalizowali o zaszczytny tytuł twórcy najlepszej nowej aplikacji. Mało kto spodziewałby się spotkać w takim miejscu Slasha - a jednak jego charakterystyczna postać wyróżniała się

 • Wokalista Metal Church solo (nowa płyta "Electric Wake")

  Ronny Munroe, frontman amerykańskiej grupy Metal Church, wyda pod koniec czerwca nowy solowy album.

 • Nowe seriale na Nowy Rok

  Sensacja, kryminalne zagadki, kosmiczne tajemnice i humor zdominują akcję nowych seriali , których premierowe odcinki zobaczymy w telewizji w styczniu 2010 roku.

 • Black Sabbath: Nowe nagrania z Dio

  Zgoła sensacyjnie zapowiada się wiadomość o tym, że Ronnie James Dio, legendarny hardrockowy wokalista znany z Dio i Rainbow, ponownie współpracuje z brytyjską grupą Black Sabbath. Amerykanin przyleciał na Wyspy, by z gitarzystą Tony'm Iommi'm napisać "kilka utworów" na przygotowywany box, roboczo zatytułowany "Black Sabbath - The Dio Years".

 • Morrissey: Singel z bonusami

  Na początku maja ukaże się pierwszy od siedmiu lat singel Morrissey'a, niegdyś wokalisty grupy The Smiths, zatytułowany "Irish Blood, English Heart". Dla fanów brytyjskiego wokalisty jest to pozycja obowiązkowa, tym bardziej, że znajdą się tam aż trzy nowe piosenki, które nie zmieściły się na przygotowanej do wydania płycie "You Are The Quarry".

 • Biblijny slam poetycki

  "Tlen" , reż. Iwan Wyrypajew, Rosja 2009, dystrybutor Monolith Films/Nowe Horyzonty, premiera kinowa 5 lutego 2010 roku.

 • Uwierz w Believe

  Już w kwietniu, na polskim rynku ukaże się nowe wydawnictwo grupy Believe, zespołu, który powstał w 2004 roku z inicjatywy Mirka Gila, gitarzysty oraz współzałożyciela Collage oraz byłego muzyka formacji Satellite.

 • ENH: Dekalog czasów popkultury

  "Tlen" Iwana Wyrypajewa, z główną rolą Karoliny Gruszki, był w środę, 29 lipca, najgorętszym wydarzeniem festiwalu Era Nowe Horyzonty. Na rozmowę z twórcami po zakończeniu seansu pozostała niemal cała publiczność.

Wideo na temat: nowe bonusy
 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...