• Informacje na temat:

  nowe chodniki

Artykuły na temat: nowe chodniki
 • Siostra zmarłej Magdaleny Żuk zamieściła na swoim Facebooku film, na którym podobno widać bardzo dziwne zachowanie egipskiego rezydenta. Czy to rzuci nowe światło na całą sprawę?

 • "M jak miłość": Wszyscy chcą ją uwieść

  Każda decyzja pociąga za sobą konsekwencje. Ta zasada dotyczy również Joanny Tarnowskiej z "M jak miłość". Kobieta w końcu odejdzie z kasyna, dzięki czemu... spotka kilku adoratorów. Wkrótce narazi się jednak byłemu szefowi, ponieważ jego biznes trafi pod lupę CBŚ.

 • Była Szyca ma romans z maturzystą

  Po traumatycznym rozstaniu z Borysem Szycem 30-letnia Sylwia Gliwa znalazła nową miłość - od roku spotyka się z 19-letnim modelem o imieniu Szymon.

 • Dorota Kwiatkowska-Rae: W końcu grałam kurtyzanę...

  Podziwialiśmy ją w "Thais" i "Widziadle". Była na ustach wszystkich. Jak potoczyły się dalsze losy Doroty Kwiatkowskiej?

 • Dariusz Michalczewski: Z homoseksualistami mają problem głównie PiS-owcy, "katolicy obłudnicy"

  ..., jesteśmy jak wieśniaki, które nie zjedzą czegoś, czego nie znają. A ja uważam, że trzeba być ciekawym nowych smaków, trzeba poznawać nowe rzeczy". Michalczewski wstydzi się również za pseudo patriotów, którzy w Święto Niepodległości wywołują zamieszki na ulicach, palą samochody, niszczą chodniki. Określa ich mianem "baranów". "To są zresztą ci sami, którzy nazywają mnie zdrajcą, faszystą. Tylko...

 • Eldo "Chi" (recenzja): Przetrwalnik

  Nie dał się zaszczuć, nie pozwolił zmienić. Uderzające w nowym albumie rapera Eldo jest to, że jest niespecjalnie nowy. Autor chce się od sceny pięknie różnić.

 • "Barwy szczęścia": Eryk pobije nauczyciela geografii!

  Eryk (Patryk Cebulski) będzie niemal pewny, że po wyjeździe Angeli (Helena Englert) do Kanady Milewicz (Józef Grzymała) uwiedzie kolejną uczennicę... Ostrzeże przed nim Jowitę (Magdalena Żak), po czym pobije geografa!

 • Recenzja Robin Thicke "Paula": Pot na kajdanie

  Album "Blurred Lines" zrobił w zeszłym roku niemało zamieszania - debiut na jedynce "Billboardu", nagrody, okupowanie miejsc na listach i w radiach. Thicke atakował nawet z lodówki. Mam nadzieję, że "Paula" nie powtórzy tego sukcesu. Szczególnie, że to płyta tak przeciętna, że aż zęby bolą. I młyn na wodę tych, co mówią, że w popie nie ma co szukać artyzmu.

 • ...plecione z trzciny chodniki na podłogę. Na Wielkanoc do nowego domu państwa Martyniuków przyjedzie prawie 20 osób. - Cała rodzina kocha zapachy świątecznych potraw - zapewnia Danuta Martyniuk. Zakupy robi...

 • Przystanek Woodstock 2014: Kto zagra na Małej Scenie?

  Poznaliśmy kolejnych uczestników Małej Sceny podczas XX edycji Przystanku Woodstock (Kostrzyn nad Odrą, 31 lipca - 2 sierpnia).

Wideo na temat: nowe chodniki
 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...