• Informacje na temat:

  nowe dzieci

Artykuły na temat: nowe dzieci
 • "M jak miłość": Zduńscy i... nowe dziecko!

  ...poprzedniego wieczora. Po rozmowie chłopca ze specjalistą Ala zabiera dzieci do Warszawy. Nie zdaje sobie sprawy, że z ukrycia obserwuje ją Gliński, który spisuje numery rejestracyjne jej samochodu...

 • Dla dobra dziecka

  Stateczna Grażynka z "Klanu" i kochliwa Kinga z "Pierwszej miłości" stanęły u progu życiowych zmian. Jednak kiedy upragnione szczęście jest na wyciągnięcie ręki, wygląda na to, że idąc za głosem swoich pociech, zrezygnują z niego!

 • Agata i Andrzej Dudowie: Nowe dziecko w rodzinie!

  ..., czuje się za siostry odpowiedzialny - zapewniał Jan Duda. Czytaj dalej na następnej stronie... Szczęściem szwagierki raduje się pierwsza dama, która bardzo lubi dzieci. Również córka...

 • Retrospektywa Philippe'a Garrela na T-Mobile Nowe Horyzonty

  Bohaterem największej tegorocznej retrospektywy festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty (23 lipca - 2 sierpnia) będzie Philippe Garrel - jeden z najbardziej bezkompromisowych reżyserów w historii francuskiego kina oraz konsekwentny kontynuator Nowej Fali.

 • Barbara Sienkiewicz szczęśliwa! Otrzyma nowe świadczenie na dzieci!

  Barbara Sienkiewicz (62 l.) nie posiada się z radości. Dzięki nowemu programowi 500+ dostanie dodatkowe pieniądze na wychowanie swoich dzieci.

 • Arka Noego z rockową "Petardą" (nowa płyta)

  We wtorek (7 października) ukazała się nowa płyta Arki Noego - "Petarda".

 • Katarzyna Figura: Nowa rola, nowa miłość, nowe życie

  ...artystka zagląda do niego regularnie, by nacieszyć się myślą, że tak niewiele dzieli ją od nowego życia. Właśnie w tym miejscu jej córki, Koko (15 l.) i Kaszmir (13 l.), mają odnaleźć spokój, ciszę(...) tym, co kocha, a po drugie, wykaże przed sądem, że choć wykonuje wolny zawód, to jest w stanie sama utrzymać siebie i dzieci. Jednak mało kto wie, że gwiazda ma jeszcze jeden ogromny powód do radości...

 • Michał Piróg: Juror i jego dzieci

  W "You Can Dance" często widzimy, jak roni łezkę. Wrażliwy człowiek, jakim jest Michał Piróg, nie wstydzi się okazywania emocji. Tancerz, choreograf i juror w popularnym show pragnie widzieć prawdziwe emocje każdego uczestnika.

 • Agnieszka Woźniak-Starak z mężem planowała dziecko?! Zaskakujące wieści

  Powoli maleją emocje związane z tragiczną śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.), który zginął w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Jednak z biegiem czasu na jaw wychodzą nowe fakty z życia Piotra i jego żony Agnieszki Woźniak-Starak (41 l.).

 • Filip Chajzer poprowadzi nowe show

  Filip Chajzer - dziennikarz znany z poczucia humoru, satyrycznego zacięcia i sporej dawki dystansu do siebie, będzie gospodarzem wiosennej nowości TVN-u, "Mali Giganci". Program robi furorę w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej.

Zdjęcia na temat: nowe dzieci
Wideo na temat: nowe dzieci
Dyskusje na temat: nowe dzieci