• Informacje na temat:

  nowe fryzury gwiazd

Artykuły na temat: nowe fryzury gwiazd
 • Joanna Moro ma nową fryzurę!

  O aktorce w ostatnim czasie głośno było w mediach w kontekście rzekomej ciąży, której do tej pory jednak nie potwierdziła. Teraz z kolei wszyscy mówią o jej nowej fryzurze! Joanna Moro, która do(...)? Podoba Wam się w takim wydaniu? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Anna Głogowska: "Taniec z Gwiazdami" to przygoda życia

  "Zawsze będę przede wszystkim tancerką, ale to jest dla mnie przygoda życia" - mówi Anna Głogowska, która w duecie z Krzysztofem Ibiszem prowadzi w Polsacie program "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Jak Ania radzi sobie w nowej roli?

 • ​"M jak miłość": Karolina Sawka zaskoczyła nową fryzurą

  ...rekordową liczbę widzów. Dla 9-latki była to jedyna większa rola. Rodzice aktorki zadbali, aby nie poczuła się gwiazdą i kontynuowała naukę. Karolina Sawka studiowała nauki społeczne na Uniwersytecie(...) głównie na występach w teatrze. W kwietniu 2018 roku niespodziewanie wróciła na ekrany. Sawka dołączyła do obsady ulubionej telenoweli Polaków - "M jak miłość". 27-latka lubi eksperymentować ze swoim...

 • Omenaa Mensah napisała o życiu w Polsce

  Jak wygląda życie czekoladowej kobiety w Polsce, dowiemy się z nowej książki Omeny Mensah. W "Gorzkiej czekoladzie" gwiazda telewizji pisze o wyboistej drodze, którą musiała pokonać, by w końcu osiągnąć sukces.

 • Magda Schejbal zaskoczyła nową fryzurą!

  Magda Schejbal (37 l.) jest jedną z aktorek, które zobaczymy w spektaklu "Nad Czarnym Jeziorem", na deskach Teatru Ateneum. Jego premiera odbędzie się pod koniec stycznia. Podczas próby medialnej gwiazda zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze. Jako że jeszcze niedawno jej włosy były o wiele krótsze, można się domyślać, że zdecydowała się na doczepy bądź perukę. Jak Wam się podoba w takim...

 • Sylwester w domu. Co w telewizji?

  Królowa w świecie intryg, uczony w ciąży i sprytny chłopiec sam w Nowym Jorku. To pewne, że nie będziemy się nudzić - nawet jeśli sylwestra i Nowy Rok postanowimy spędzić w domu.

 • Patricia Kazadi ma nową fryzurę!

  ...włosach? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • Martyna Wojciechowska odniosła się do swojej nowej fryzury! Pokazała nowe zdjęcie!

  Martyna Wojciechowska (44 l.) wywołała prawdziwa burzę, publikując najnowsze zdjęcie w krótkich włosach. Fani w komentarzach lamentowali, a gwiazda postanowiła się do tego odnieść.

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

Zdjęcia na temat: nowe fryzury gwiazd
Wideo na temat: nowe fryzury gwiazd
 • Marika tłumaczy się z nowej fryzury

  Wokalistka jest zadowolona z nowego wizerunku. Twierdzi, że nowa fryzura znacznie lepiej niż romantyczny bob podkreśla jej energetyczną osobowość. Metamorfozie uległ nie tylko wygląd wokalistki, lecz także jej twórczość i zachowanie na scenie. Gwiazda nie chce już tworzyć starannie zaplanowanego show, lecz dawać koncerty, które poruszą jej słuchaczy.