• Informacje na temat:

  nowe karetki

Artykuły na temat: nowe karetki
 • "Na sygnale": Karetka fałszywa, zawał prawdziwy!

  Trafią na plan filmu - i znów wpadną w kłopoty! Młodzi ratownicy zostaną konsultantami nowej produkcji: "Doktor Hans". A w trakcie zdjęć Piotr zauważy, że jeden z aktorów ma problemy z sercem(...) razu zadzwoni na numer alarmowy, ale nie będzie miała dobrych wieści. - Był jakiś duży wypadek, wszystkie karetki zajęte... Będą najwcześniej za pół godziny! Piotrek postanowi w końcu zawieźć chorego do...

 • Agata Załęcka: "Na sygnale" w Leśnej Górze

  "Na sygnale" to jedna z nowych propozycji w wiosennej ramówce TVP2. W serialu utrzymanym w stylistyce paradokumentalnej o pracy ekipy karetki pogotowia z Leśnej Góry w jedną z głównych ról wciela się Agata Załęcka. Aktorka zagra zbuntowaną dziewczynę, która otrzymuje propozycję pracy jako kierowca karetki. Na potrzeby roli Załęcka musiała przejść kurs jazdy karetką i samochodem dostawczym.

 • Edyta Górniak straciła przytomność na planie! Wezwano karetkę!

  Jak donosi "Fakt", Edyta Górniak (43 l.) zasłabła podczas nagrań do show TVP. Co z nią?

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • "Na sygnale": Agata Załęcka zagra kierowcę karetki

  ..."Na sygnale" to jedna z nowych propozycji w wiosennej ramówce TVP2. W serialu utrzymanym w stylistyce paradokumentalnej o pracy ekipy karetki pogotowia z Leśnej Góry w jedną z głównych ról wciela się Agata Załęcka. Aktorka zagra zbuntowaną dziewczynę, która otrzymuje propozycję pracy jako kierowca karetki. Na potrzeby roli Załęcka musiała przejść kurs jazdy karetką i samochodem dostawczym.

 • L.U.C.: Byłoby pięknie, gdyby Polacy sobie uświadomili, że jesteśmy wartościowym narodem (wywiad)

  Pod koniec roku ukazała się kolejna płyta rapera i producenta L.U.C. "Refleksje o miłości apdejtowanej selfie", na której rozlicza się on ze swoją przeszłością. W wywiadzie dla Interii L.U.C. opowiedział o swojej najnowszej produkcji, ciężkich chwilach po rozstaniu z żoną oraz o tym, dlaczego nie został jurorem "The Voice of Poland".

 • "Na sygnale": Nowe oblicze Góry

  ..., który w pracy jest odpowiedzialnym przywódcą i potrafi prowadzić zespół ludzi, nie radzi sobie w życiu prywatnym, zwłaszcza w relacjach z kobietami. Czy w serialu pojawią się nowe wątki prywatne(...) sceny pod mostem Poniatowskiego w Warszawie; w zdjęciach wzięły udział karetki, pojazdy policyjne, jednostki straży wodnej, był szpital polowy i około sześćdziesięcioro statystów. Dość spektakularne...

 • Nowe miłości i romanse w "Lekarzach"

  W kolejnym sezonie w toruńskim szpitalu Copernicus lekarze będą walczyć o życie pacjentów, przeżywając jednocześnie swoje małe lub większe osobiste dramaty.

 • "Na sygnale": Pasjonat w karetce

  ...w serialach i większą w "Klanie". W tym zawodzie naprawdę trudno się przebić. Ale udało się i teraz gram ratownika medycznego i kierowcę karetki w serialu "Na sygnale". Wspina się Pan, zna(...) najbliższe realiów. Używamy terminów medycznych, zachowujemy się jak członkowie ekipy prawdziwej karetki pogotowia. To serial fabularny oparty na prawdziwych historiach. Widzowie oglądają w "Na sygnale...

 • Nowy serial medyczny

  W połowie kwietnia 2009 roku Telewizja Posat rozpocznie emisję nowego mini- serial u medycznego, który opowiada o pracy grupy specjalistów ratownictwa z oddziału urazowego szpitala w Londynie.

Zdjęcia na temat: nowe karetki
Wideo na temat: nowe karetki
 • Nowa w Leśnej Górze!

  „Na sygnale” to jedna z nowych propozycji w wiosennej ramówce TVP2. W serialu utrzymanym w stylistyce paradokumentalnej o pracy ekipy karetki pogotowia z Leśnej Góry w jedną z głównych ról wciela się Agata Załęcka. Aktorka zagra zbuntowaną dziewczynę, która otrzymuje propozycję pracy jako kierowca karetki. Na potrzeby roli Załęcka musiała przejść kurs jazdy karetką i samochodem dostawczym.

 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Doda potwierdza plotki!

  Doda dołączyła do obsady nowej serii serialu „Daleko od noszy”, gdzie będzie wcielać się w postać Anielki, która pracuje społecznie jako kierowca karetki.

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.