• Informacje na temat:

  nowe kluby w warszawie

Artykuły na temat: nowe kluby w warszawie
 • Marek Sierocki ucieka z Polski do Hiszpanii! "Zakochałem się"

  .... Poza tym mają najlepsze kluby piłkarskie na świecie! - Dokładnie! Od dziecka chodzę na Legię, a od kilkunastu lat przynajmniej kilka razy w roku jestem na meczach Barcelony. Obserwuję nie tylko(...). Najbardziej brakowałoby mi rodziny oraz przyjaciół. Należy pan do osób, które stawiają sobie jakieś nowe wyzwania? - Na pewno chciałbym stracić parę kilogramów, ale to jest karkołomne zadanie...

 • Franciszek Pieczka z Orłem za Osiągnięcia Życia

  Aktor Franciszek Pieczka, odtwórca ról w filmach "Żywot Mateusza", "Austeria", niezapomniany Gustlik z serialu "Czterej pancerni i pies", został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orła za Osiągnięcia Życia - ogłoszono w środę w Warszawie.

 • .... w Teatrze Ludowym w Nowej Hucie. Wkrótce zadebiutował również w filmie, w 1954 roku zagrał w "Pokoleniu" Andrzeja Wajdy rolę patrolującego Niemca. W kolejnych latach grywał mniejsze bądź większe role, m.in(...) planie serialu, występował jednocześnie w filmach. Zagrał m.in. w filmach Henryka Kluby "Chudy i inni" (1966) oraz "Słońce wschodzi raz na dzień" (1967), "Hydrozagadce" (1970) Andrzeja Kondratiuka...

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • Zesłana w góry

  Energiczna, atrakcyjna i utalentowana Ewa Drawska (Magdalena Schejbal) szybko pnie się po szczeblach kariery. Pracuje w dziale reklamy dużego pisma. Mieszka w Warszawie w nowoczesnym apartamencie(...) będzie ją napastował, ona spróbuje doprowadzić do jego zwolnienia. Nie doceni przebiegłości przeciwnika i straci posadę w Warszawie. Zostanie przeniesiona do małego oddziału firmy w Zakopanem...

 • Wystawa w Warszawie: Black metal to ważna część norweskiej kultury

  "Warto promować się w innych krajach właśnie tym, co mamy najlepsze, czyli taką muzyką" - tak o black metalu mówi ambasador Norwegii w Polsce.

 • Umrze jeden z bohaterów

  ...? Kina, teatry, markowe butiki, eleganckie restauracje i nocne kluby - rozrywka 24 godziny na dobę. To w Warszawie. Bo 50 kilometrów dalej, życie wygląda zupełnie inaczej… Mimo to, Agata zamieni się(...) w Gródku - porzuci etat w Warszawie. Doktor Rogowski, witając koleżankę, będzie tym zdziwiony: "Jest pani odważna. Wiele osób za nic nie zamieniłoby stolicy na małe miasteczko!" A Agata, zmieszana...

 • I Międzynarodowy Zlot Fanów Depeche Mode

  Działający od kilku lat Fan-Klub Depeche Mode "New Life", organizuje 7 września w klubie "Fabryka Rozrywki" w Bielsku-Białej I Międzynarodowy Zlot Fanów Depeche Mode. Impreza ma dać początek cyklowi corocznych imprez upamiętniających niedawną wizytę zespołu Depeche Mode w Polsce.

 • The National: Wystarczy już tych ballad (wywiad)

  Amerykański zespół The National przed koncertem w Polsce zdradza INTERIA.PL, w którym kierunku pójdzie twórczość grupy. Fani mogą być zaskoczeni.

 • Impact Festival 2014 (dzień drugi): Relacja z koncertu Aerosmith w Atlas Arenie w Łodzi

  Tego czwartkowego wieczoru szybko nie zapomni pewna fanka Aerosmith, wyciągnięta przez Stevena Tylera spod sceny. Wokalista razem z nią zatańczył, a na koniec dał jej buziaka w usta!