• Informacje na temat:

  nowe nastawienie

Artykuły na temat: nowe nastawienie
 • "Na Wspólnej": Nowa niania

  Jowita Trzmiel zostanie opiekunką Ludwiczka.

 • Zwycięski Armored Saint

  Pionierzy kalifornijskiego heavy metalu z Armored Saint ujawnili pierwsze szczegóły premiery nowej płyty "Win Hands Down".

 • Przemysław Saleta: Kim jest jego nowa dziewczyna?

  ..., to jednak ostatnie trzy miesiące zmieniły wszystko i wchodzi w rok 2018 z nowym nastawieniem i planami. Czy to zasługa tej miłości? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Trzynasta w Samo Południe debiutuje

  21 października ukaże się debiutancki album rockowej grupy Trzynasta w Samo Południe, która dała się poznać szerszej publiczności dzięki występom w "X Factor" czy "Must Be The Music".

 • "Stranger Things": Nowe twarze w drugim sezonie

  ...") i Dacre Montgomery ("Power Rangers") dołączyli do ekipy i zagrają nowe postacie w 2. sezonie "Stranger Things". Sink wcieli się w rolę Max, która według oficjalnej zapowiedzi jest twardą i pewną siebie(...) kompletnym zaprzeczeniem. Jest bawidamkiem, osobą towarzyską, świetną we wszystkich "grach alkoholowych" i jeździe czarnym Camaro. Jednak pod charyzmą oraz pozytywnym nastawieniem bohater skrywa drugie...

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

 • "Rezydenci": Matt Czuchry w nowym serialu medycznym

  VanCamp ("Zemsta"), Manish Dayal ("90210"), Bruce Greenwood ("Mad Men"), Melina Kankaredes ("CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"). Premiera pierwszego odcinka została zaplanowana na 4 września...

 • Dorota Gardias: Bez planów, ale z marzeniami

  Miniony rok upłynął jej pod znakiem... córki. - Szaleję na punkcie mojej Hani - przyznaje Dorota Gardias. Pogodynka zdradza też, czego oczekuje od losu w tym roku i jakie nowe zawodowe projekty chciałaby zrealizować.

 • Joanna Brodzik: Przed nią nowe wyzwanie!

  Joanna Brodzik (44 l.) marzyła o tym od dawna. Przyszedł czas na zmiany! Na bok aktorstwo! Paweł Wilczak będzie ją wspierał?

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

Zdjęcia na temat: nowe nastawienie
Wideo na temat: nowe nastawienie
 • Ania Wyszkoni o walce z rakiem tarczycy! "Totalny szok"

  Anna Wyszkoni po dłuższej przerwie wraca na muzyczną scenę z nowym singlem. W ramach promocji wokalistka opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o swojej walce z nowotworem tarczycy i powrocie do zdrowia po operacji. "Czułam że coś jest nie tak. Okazało się, że na tarczycy mam złośliwego guza. Totalny szok. Tragedia dla mnie. Pierwsze myśli to co będzie dalej, czy ja będę. (...) Nikomu nie mówiłam o chorobie, wiedzieli tylko najbliżsi" - wyznała w studiu. "Starałam siebie samą nastawić bardzo...

Dyskusje na temat: nowe nastawienie