• Informacje na temat:

  nowe obiekty

Artykuły na temat: nowe obiekty
 • "Druga szansa": Nowa fryzura i kolejny gwiazdor, czyli wielkie zmiany w 3. serii

  Ekipa tego serialu nie mogła zawieść swoich fanów, którzy przyzwyczaili się już do tego, że poniedziałkowe wieczory spędzają w towarzystwie Moniki Boreckiej. Trwają właśnie prace nad kolejną serią, opowiadającą o życiowych perypetiach atrakcyjnej producentki. Wiosną na antenie TVN zobaczycie nowe odcinki "Drugiej szansy".

 • "Don Kichot" według Orsona Wellesa z muzyką na żywo podczas 5. American Film Festival

  Przegląd twórczości mistrza Orsona Wellesa podczas American Film Festival we Wrocławiu uświetni pokaz specjalny fragmentów dokończonej po śmierci reżysera ekranizacji arcydzieła Cervantesa. "Don Kichot" według Orsona Wellesa zostanie pokazany z muzyką na żywo w wykonaniu włoskiego zespołu L'arsenale.

 • ...uniwersum, które poznamy bardzo blisko – i być może nowe obiekty miłosnych zainteresowań dla niektórych naszych bohaterów.” Jak myślicie o których bochaterach mowa? 

 • "Prawo Agaty": Bohaterowie pożegnają się z Gdańskiem

  Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota i Tomasz Karolak - odtwórcy głównych ról serialu TVN "Prawo Agaty" - pojawią się w przyszłym tygodniu na planie filmowym w Gdańsku. To już ich druga wizyta w mieście nad Motławą.

 • Zmiany, które nas zaskoczą

  Po wakacjach widzowie zobaczą serial w całkiem nowej odsłonie. - Zmieniamy wszystko. Od kostiumów, przez scenografię, obiekty, na scenariuszu skończywszy - mówią jego twórcy.

 • "Interstellar" na płytach Blu-ray i DVD

  31 marca na płytach Blu-ray i DVD pojawia się głośny "Interstellar" z Matthew McConaugheyem, Anne Hathaway i Michaelem Cainem w rolach głównych.

 • Filip Bobek w "Czasie honoru"

  Trwają zdjęcia do piątego sezonu "Czasu honoru". Tym razem twórcy próbują pokazać obraz powojennej Warszawy i jej okolic. W kolejnej odsłonie serialu pojawią się też nowe twarze...

 • "Pierwsza miłość": Zaskakujące zmiany

  Po wakacjach widzowie zobaczą serial "Pierwsza miłość" w całkiem nowej odsłonie. - Zmieniamy wszystko. Od kostiumów, przez scenografię, obiekty, na scenariuszu skończywszy - zapowiadają twórcy.

 • Rocky uczy się... nurkować!

  Rocky Matador, czyli Alex z "Komisarza Aleksa", przechodzi właśnie intensywne szkolenie przed rozpoczęciem pracy na planie drugiej serii uwielbianego przez widzów serialu. Wszystko po to, by nie zawieść kilku milionów fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jego nowe przygody.

 • Zelenka w jury Nowych Horyzontów

  Ponad pół tysiąca filmów z 50 krajów pokazanych zostanie na tegorocznym festiwalu Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Impreza rozpocznie się 22 lipca. Jurorami w konkursach będą m.in. reżyserzy Mariusz Treliński, Grzegorz Jarzyna i Petr Zelenka.

Wideo na temat: nowe obiekty
 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

Dyskusje na temat: nowe obiekty
 • Re: Miłość bez happy endu

  Z tym kochaniem to jest tak ,że kiedyś się znudzi i partnerzy mają nowe obiekty pod ręką ,w światku aktorskim to dość powszechne zachowania.Nowa "wielka miłość" do kolejnej miłości życia.

 • Re: Rozbije małżeństwo Andrzeja?

  Nowi aktorzy , nowe wątki, ale to już nie ten serial, na który z niecierpliwością czekałam.Wątek Marty i Andrzeja mało realny w życiu. Pochodzenie, pozycja społeczna predysponują do czegoś bardziej pozytywnego. Marta pogubiła się .Mało wiarygodny jest Zduński-wielki amant zmieniający obiekty swych uczuć.