• Informacje na temat:

  nowe odcinki brzyduli

Artykuły na temat: nowe odcinki brzyduli
 • "BrzydUla": Powstaną nowe odcinki popularnego serialu?

  Wspaniała wiadomość dla fanów niezapomnianej "BrzydUli"! Niewykluczone, że wkrótce rozpoczną się zdjęcia do nowych odcinków nagrodzonego Telekamerą "Tele Tygodnia" serialu. - Są takie plany - potwierdza Julia Kamińska, której kariera zaczęła się od roli Uli Cieplak.

 • Ostatni odcinek "BrzydUli"

  Począwszy od 22 grudnia TVN zrezygnuje z emisji "BrzydUli". Miejsce produkcji zajmą powtórkowe odcinki sitcomu "Trzy po trzy - numery z kwatery".

 • "Komisarz Alex": Nowe odcinki bez Karoliny Nolbrzak

  W sobotę 5 stycznia TVP1 rozpocznie emisję nowego - tym razem ośmioodcinkowego - sezonu "Komisarza Aleksa". Nie zobaczymy w nim Karoliny Nolbrzak. Grana przez nią Nina Kruk zostanie przeniesiona do(...) w 35 odcinkach "Komisarza Aleksa". Wcześniej znana była telewidzom m.in. jako Iwona z "Plebanii", Pola z serialu "1920. Wojna i miłość", dziennikarka z "BrzydUli" oraz Beata Rybicka z "Dwóch stron...

 • Wyznania Violi z "BrzydUli"

  Małgorzata Socha to aktorka przede wszystkim serial owa. Widzowie znają ją jako Zuzannę z "Na Wspólnej", Mariannę z "Halo, Hans!" czy Dorotę z "Tylko miłość". Teraz zachwyca jako Viola, jedna z głównych bohaterek "BrzydUli".

 • Julia Kamińska potwierdziła wspaniałą nowinę! A jednak to prawda!

  Kolejny comeback. Tym razem serialu. Ku radości fanów „BrzydUli”, jej twórcy potwierdzili radosną wiadomość: – Tak, piszemy nowe odcinki. Tak, po 10 latach od pierwszego sezonu aktorzy i reżyserzy meldują się na planie „BrzydUli 2”.

 • "Pełna chata" wraca na ekran po 15 latach!

  Trwają prace nad wznowieniem kultowego serialu "Pełna chata". Debiut nowej serii planowany jest na 2015 rok na antenie ABC.

 • “Singielka" to nowa “BrzydUla"?

  Wiele wskazuje na to, że telenowela TVN “Singielka" okaże się nową bajką o Kopciuszku na miarę niezapomnianej “BrzydUli". Poznaj szczegóły!

 • BrzydUla zostanie dyrektorem!

  Stało się! Ula Cieplak (Julia Kamińska) zostanie dyrektorem finansowym Domu Mody Febo&Dobrzański!

 • Julia Kamińska w nowej roli. Nie jest już tylko aktorką!

  .... Mam teraz najbardziej intensywny czas w swoim życiu. I jeszcze do tego wszystkiego piszesz scenariusze do seriali. Pierwsze odcinki "Pierwszej miłości" spod twojego pióra już są na antenie Polsatu. Jak się czujesz w nowej roli? - Jestem tym bardzo podekscytowana i dumna. Pisanie to bardzo wymagająca praca, bo cały czas trzeba być płodnym, żeby stale zaciekawiać widzów. Żeby zacząć tę pracę...

 • Więcej powtórek przez kryzys

  W tym roku przerwa w emisji nowych odcinków seriali i programów rozrywkowych będzie trwała dłużej niż w latach poprzednich.

Wideo na temat: nowe odcinki brzyduli
 • "Będzie zdecydowanie goręcej"

  Filip Bobek o nowych wątkach w powakacyjnych odcinkach "Prosto w serce" i o tym, jak starał się konstruować postać Artura w opozycji do swojego bohatera w opozycji do Marka z "BrzydUli".

 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

Dyskusje na temat: nowe odcinki brzyduli