• Informacje na temat:

  nowe okulary

Artykuły na temat: nowe okulary
 • "Na dobre i na złe": Nowe wcielenie Barta

  Dłuższe niż zwykle włosy, modne okulary i wypielęgnowana broda sprawią, że Julka zacznie dostrzegać w ojcu swego syna kogoś, kogo dotąd nie znała. Czy spodoba się jej nowy wizerunek Barta? Czy zmiana wyglądu profesora wpłynie też na zmianę jego zachowania w stosunku do Burskiej i ludzi, z którymi pracuje?

 • Żak i Lipińska o nowej serii "Rancza"

  Cezary Żak i Marta Lipińska opowiadają, na kim wzorowali się, budując swoje serialowe role. Aktorzy zdradzają również, co wydarzy się w kolejnej, dziewiątej serii "Rancza": kto będzie uczył księdza, dlaczego Michałowa pokocha Internet i co, oprócz polityki, stanie się największym problemem byłego wójta, a obecnego senatora.

 • "Na dobre i na złe": Nowe wcielenie Barta

  Profesor Bart zmieni image i ze zawsze starannie ogolonego eleganckiego mężczyzny zmieni się w rasowego hipstera. Dłuższe niż zwykle włosy, modne okulary i wypielęgnowana broda sprawią, że Julka zacznie dostrzegać w ojcu swego syna kogoś, kogo dotąd nie znała. 'Czy spodoba się jej nowy wizerunek Barta? 'Czy zmiana wyglądu profesora wpłynie też na zmianę jego zachowania w stosunku do Burskiej...

 • "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]": Okrutna etykietka nastolatków

  Czy poznaliście już nowe słowo na 4 litery? THE DUFF (ang. "designated ugly fat friend", pl: "ta brzydka i gruba") to nowa szkolna etykietka w amerykańskich szkołach. Opowiada o tym film, który trafi na ekrany polskich kin 17 kwietnia. Już w czwartek, 9 kwietnia, obraz "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" będzie można obejrzeć na przedpremierowych pokazach w sieci Cinema City i Mulitkino.

 • ​"Na dobre i na złe": Oto Leśna Góra w nowej odsłonie!

  ...operacyjnych w autentycznych szpitalach. Cały sprzęt będący na jej wyposażeniu został zakupiony przed produkcję serialu. Wyjątek stanowią jedynie okulary do chirurgii precyzyjnej, które ekipa rekwizytorów(...) ekipa sprzątająca, która codziennie pielęgnuje trawnik (strzyżenie i podlewanie) oraz rośliny. Parę razy do roku zamawiana jest firma, która w odpowiednim czasie przycina krzewy i sadzi nowe...

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Nowa dziewczyna Brada Pitta nieustannie śledzona przez paparazzich!

  ...wracała do domu z podróży. Czapka na głowie oraz ciemne okulary mogą świadczyć, że kobieta chyba jest nieco zakłopotana całym zamieszaniem wokół swojej osoby i najchętniej chciałaby się ukryć. Czas...

 • James Franco, Seth Rogen i nagi instynkt przetrwania

  W ramach promocji najnowszego filmu - komedii "Wywiad ze słońcem narodu" - James Franco i Seth Rogen sparodiowali kontrowersyjne reality-show stacji Discovery Channel "Nagi instynkt przetrwania".

 • ​"Na sygnale": Ratowniczka w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"?

  Monika Mazur od czterech lat wciela się w ratowniczkę Martynę Kubicką w serialu "Na sygnale". Widzowie znają ją także z programu "Przygarnij mnie" w TVP2. Nam zdradza, dlaczego chciałaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami".

 • Marcin Prokop: Mój talent wyszedł i nie wrócił

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy pierwszego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

Wideo na temat: nowe okulary
 • "Doctor Who" - trailer 9. sezonu

  "Dr Who". Zwiastun 9. sezonu, a w nim: nowe potwory, Clara, Doktor jako rockman, więcej nowych potworów, Maisie Williams, czarne okulary, latający śrubokręt i jeszcze więcej nowych potworów. Czyli typowy odcinek brytyjskiego serialu. Premiera 19 września.

Dyskusje na temat: nowe okulary